bugün

an itibariyle show haber' de pippa bacca cinayetinden sonra ele alınmış konu. malesef hepimizin gördüğü üzere baya zor bi olay. çıktı bi kızımız ve aynen şunları dedi; " geçen gece taksici beni elle taciz edip beni öpmek istediğini söyledi." sonra bu hanım kız gidiyo ülkesine anlatıyo arkadaşlarına bunları, sonra bize barbar diyince onlar medeniyetsiz oluyo. haklılar kardeşim. kim ne derse desin, haklılar. malesef...

yılbaşında taksimdeki öküzleri saymıyorum bile.
zor bir iştir.
bazı resort otellerde ve tatil köylerinde bekar erkeklerin sapkınlıklarını önlemek için bu yaz "dam" şartı aranacakmış. hadi bakalım. heralde en yakın zamanda isyan çıkar.
olmak ya da olmamak mücadelesidir.
şok... şok... şok...

ispanyadan koçyiğit delikanlı olarak türkiyeye gelen esporense türkiyede kadın oldu!

fotoğrafar için tıklayınız.
pkk menşe'li sitelerde son zamanlar sıkça tekrar edilen bir uyarı;

"türkiyeye gelmeyin, yakında bir saldırı düzenleyeceğiz"

herhalde kendilerine bir gönderme vardı burada.
ispatlaması zor, zannedersem tek eksiğimiz delil yetersizliğimizdi...

bu entry güzellik yarışmalarında "world peace" deyip puan kazanan mankenlere gelsin.
(bkz: türkiye ye kız turist olarak gelmek)
(bkz: türkiye de kadın turist olmak)
orospu muamelesi gormektir.
cehaletin korkunç pençesinde hayatın yitirilmesi demektir.
öyle çok örneği var ki.
bisiklet tamircisine gülümsediği takdirde kesin tecavüze uğrayacaktır.
bisikletçinin savunması da ilginçtir:

-abi sandalla yaklaştı, bişeyler söyledi, gülümsedi. o gülünce bende verecek sandım yaptım çok pişmanım...
saniye de 6383446211679 sözlü ve uygulamalı tacize uğrayabilme potansiyeline de sahip olmak gerektiren durum.
(bkz: ne biçim ülke hemen tecavüz ediyolar)
parasal açıdan kazıklanması ile birlikte, yediği onca cinsel içerikli söz ve şaplaklarda cabası.