1. .
  son zamanlarda iyice hortlamış olan ve şahsen beni dün çığırımdan çıkarmış olaydır. fenerbahçe ve beşiktaş'ın yenilmeleri üzerine resmen takım taraftarlarında bir üzüntü olması gerekirken yüzlerde bir gülümseme bir hoşnutluk belirtisi vardır.* artık yeter o takımlar alinin velinin değil hepimizin takımları diye haykırılan başlık. (bkz: formalardaki turk bayragi yeter)
  3 ... markasiz
 2. .
  (#756024) yazık.
  ... markasiz
 3. .
  vatanımız üzerinde ne kadar çok oyun oynandığını herkes bilmektedir. komşumuz olan her ülkenin yanında diğer batı ülkelerinin de ayr ayrı planları olduğunu da herkes bilmektedir. fanatizm e sıra gelene kadar ne kadar daha tehlike olduğu görülmektedir. bu planların içinde kaçının bölücü plan olduğu aşikardır.
  ayrıca bu ülke de takım tutanlara bölücü demek doğru bir tutum değildir. hem o bölücü dedikleriniz herkesten önce vatanı müdafaa ya hazır insanlardır. bu gibi durumlar da kenetlenmesini bilen insanlardır.

  bilgilerinize sunulur...
  1 ... esprimakinasi
 4. .
  fanatizmin, insanlar üzerindeki ayrımcı etkisinin ülkemizde görülen tezahürüdür. günümüzde; futbol ve onun tetiklediği futbol fanatizmi, geniş halk kitlelerinin tutunduğu, bir parçası olarak hissettiği kitlesel kavramlar halini almıştır. bunun yanısıra, ülkemiz gibi az gelişmiş ülkelerde, futbolun toplumda kamplaşmalara yol açtığı ve toplumun atomize olmasına katkıda bulunduğu da bir gerçektir.

  velhasıl kelam, fanatizm beraberinde holiganizm ve vandalizmi de doğurmakta, bu kısa dönemli etkilerinin yanında, uzun dönemde de adeta futbolla yatıp kalkan bir toplumda kamplaşmalara, bölünmelere yol açmaktadır.
  1 ... insomniac