bugün

Hepsini okuyamadığım tartışma ama şöyle saçma sapan bi sebepten başlıyordu

görsel
bir başyapıt.
küfür algoritmam tavan yapmıştı bu olaydan sonra.
Tartismadaki butun kisiler kendilerine has kisiler. Hicbir yerde bukadar orjinal, sıkmayan bir tartisma gormedim. Verilen her cevap altin degerinde. Simdi bakiyosun insanlar cumle kurmayi bilmiyo. Halbuki ne kadar yaratici bir toplummusuz...
kabak filizin başına patlamıştır.çıldırıyorum.
Seni kiniyorum ve sana laflar hazirladim diye devam eder.
Nobel edebiyat ödülünü hak eden bir şaheser.
olmasaydı şöyle olurdu demek biraz saçma sezen ablamizin hakkına girmeyelim kendisi yetenekli bir şarkıcıdır.
Aklıma geldikçe açıp baştan sona tekrar okuduğum (bkz: işsizlik) efsane. Dünyanın en sağlam tartışması. Her seferinde ilk okuduğumdaki gibi gülüyorum arkadaş ahahaha.
--spoiler--
anasını sktimin orospu çocukları, anasını sikmediğiniz bi internet kalmıştı onun da amına koydunuz. götveren evlatları gidip ananızı siksenize internete gireceğinize. bu arada filiz, sen orda kendini amerikalı erkeklere siktirip burda bize terbiye dersi verme, oralara kadar gelip ağzına verir, suratına patlatırım. şimdi siktirin gidin lan hepiniz burdan, orospu çocukları, kefereler."
--spoiler--
bunu bu kadar geç keşfettiğim için hayıflanıyorum şu an resmen. yer imlerine kaydettim. ne zaman moralim bozulsa bunu okucam artık
aylarca sürmüş efsane kavgadır. türk küfür literatürüne çok zengin eserler de katmıştır.
hulusi haklı.
en komiği filiz'dir.
seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım. *
(bkz: ahlaksiz ve sorumsuz orospu cocugu mahmut)
sonunda ne olduğunu merak ettiğim tartışma.

edit: şimdi okuduğum ve yarıldığım tartışma. amk piçleri ya.
yok böyle bir tartışma. yılda bir iki kere açıp katıla katıla gülmek lazım. ne günlerdi be.
orospuluğu övgü olarak kullanan hırtonun neden olduğu tartışma.
bugün kendisinden haberdar olduğum tartışma. gerçekten de yarmıştır. hele ki o hitabet kısımları efsane olmuş.
CetinTurk nickli elemanın tespitin dibine vurduğu şaheser.

--spoiler--
By CetinTurk on Tuesday, November 14, 2000 - 12:36 am:
Iste benim halkim. Kufur hazinesi bu kadar genis olan ve bu kadar salakca konularda bu kadar atesli ve artistik bir sekilde kufur eden bir baska millet yoktur. Hepinizi kutluyorum, bu cercevelenmesi gereken
sosyolojik bir ornek.Turk insani, hepinizi gozlerinden opuyorum.
Not:
Bu arada Hulusi hakli bence.
--spoiler--
(bkz: sözlük yazarlarının en sevdiği tarihi kişilikler)
şimdilerde mahmut ile hulusinin ne yaptığını merak ettiğim, acaba bir internet fenomeni olduklarından haberleri var mıdır bilemediğim, fantastik küfürlerle bezeli fenomen kapışma.

yalnız o da değil, tabii o zamanlar moderasyon filan hak getire; millet çat çat yazıyormuş önüne geleni.
Ekip su an nerede ne yapiyor deli gibi merak ettiren tartismadir. Gazetelerde internet sitelerinde paso iste bbg x in simdiki hali, popstar y orospu oldu sefalet icinde yuzuyor gibi sacmasapan bilgiler bir de buradaki kahramanlar icin de verilmelidir.
Bir Milenyum mucizedir.
Replik replik akar yazışma.