1. 1.
    aylarca sürmüş,güldürürken hem karın ağrıtan hem de düşündüren tartışma.
    https://docs.google.com/D...XzU2ZHE2enc1Z2g&hl=en
    edit: link
    23 -3 ... husame
  2. 2.
    içerisinde küfür alt yapısıyla hal hatır sorulan bir mesaja da rastlanabilen tartışma! sayfanın ortalarında, "by ali" şeklinde görülebilmekte ki, kendisi küfür arasında bi arkadaşına son derece normal sorular sormuş.. o da ilginç tabi..
    8 ... lyla
  3. 3.
    (bkz: seni kiniyorum ve sana laflar hazirladim)
    8 -3 ... halit ayarcı
  4. 4.
    geyik kisvesi altında argonun dibine vurulmuş yazılar dizisi.
    4 ... neyzhen
  5. 5.
    (bkz: mahmut)
    (bkz: hulusi)
    3 ... gerko
  6. 6.
    japon hasan dan sonra internet tarihine geçecek bir diyalog. *
    3 ... sonkuzu
  7. 7.
    gülmekten altıma ıslattığım tartışma platformu başlığı. mahmut la hulusi isimli iki kişinin küfürsel atışmalarını içeren bir sezen aksu tartışması. ama onu bunu bilmem, bunlar resmen bu küfürleri zevk alarak yazıyorlar, yaratıcı şeyler de yok değil aralarında. bir de filiz diye bir kız bu ikisini kekliyor, amerika'dan bu siteye türkçe öğrenmek için giriyorum, siz birbirinize küfür ediyorsunuz diye. bunlar da yiyor tabii. bu kadar yazabileceğim, çünkü geri dönüp bütün yazıları okumak istiyorum.
    2 -1 ... impayatoy
  8. 8.
    "Lan bana kalirsa sen bir mazojist sin. Sen gitte Mazojist in
    ne oldugunu ogren ve senin sulalen mazojist dir sapik
    adam " lafıyla düzeyi daha bir anlayabilecek aşık atışması.
    1 ... impayatoy
  9. 9.
    "ne oldu lan yavşagın torunu yoksun piyasada" entry siyle bu iki kişinin de stres atmak için burda olduğu gerçeğini yüzlerimize vuran tartışmamsı.
    6 ... impayatoy
  10. 10.
    --spoiler--
    Eşcinsel Kasapların göğüs kıllarını cımbızla alacak erzurumlu tüysüz eşcinsel çobanlar aranıyor.
    Müracaatların Mahmut ve Hulusi kardeşlere yapılması önemle rica olunur. Sevgiler.
    --spoiler--
    4 ... straud