bugün

dün gece 6 saatlik 1 gb geldi 1 saatte bitirdim, bu sabah da paketim yenilendi çok şükür 14 gb internetim var oh mis.
cumaları severek sallayıp gb kazandığım güzel bir uygulama.
artık hediye seçimi yapılabilen turkcell şeysi.
görsel
ayrıca geçenleri faturalıdan çıkıp faturasıza geçen abime 1000 sms vermişti.
internet paketi bittiğini anlayıp, ne kadar sallarsan salla dona düşer moduna giriyor.
Son 5 - 6 aydır çivisi çıkmıştır artık.. iki tane seçenek koymuşlar istediğini seç diye ama o seçeneklerde hiç internet paketi olmuyor ya konuşma ya da mesajlaşma çıkıyor hiç verme daha iyi bee telefonumda zaten o kampanyalar var.. internet paketi vermemek için elinden geleni yapıyorlar.. önceden en azından hiç değilse 1gb falan veriyordu ona bile razıyım artık şimdi hiç vermiyor çok fenasın turkcell çok.
her hafta salla kazan yaparım ama ya dakika yada gb çıkarıdı.hafta bu faturamı ödeyerek beni şaşırtan uygulamadır.
ramazan ayına özel çıkan hediyeyinin iki katını arkadaşınıza hediye edebiliyorsunuz artık.
"1 günlük 2 gb mi, 2 günlük 1 gb mi?" diye sorarak beni durduk yere kararsız düşüncelere sevk etmiş uygulama.
annemin hattına 2 defa yaay paketi veren gubidik sistem. internet veya normal konuşma versen geberir misin oç türkcell
Yarakkürek hediyeler veren uygulama.

Banane paycell'den, bip'ten.

Şöyle adamakıllı internet verinsenize.
Bende başka bir şeyde çıksa yine bilmem kaç saatlik 1 gb veriliyor, sende olmuyor mu ki?