1. 1.
    ibretlik bi reklam. gelsin suriyeli aboneler.

https://www.youtube.com/w...YBhA&feature=youtu.be+
    2 -1 ... diskapininmandali
  2. 2.
    6500 Arapça ortak kelimeden konuştuğu belirtilen reklam. araplaşmaya doğru kostuğumuz gerçeğini suratımıza vurmaktadır. yazık oluyor arkadaşlar.
    13 -4 ... okuyancem
  3. 3.
    Ne saf milletiz ya, iki poh poh iki teşekkürle malımızı canımızı veriyoruz. Sonrada gelip bizi sömürüyorlar.
    2 ... fyabse
  4. 4.
    suriyeli abone mi daha önemli milyonlarca türk abone mi?
    turkcell tercihini yapmış.

bir zahmet türkcell markasındaki türk'ü çıkarıp yerine arap koysunlar. olmadı arap'ın tersi olan para da kurum kültürlerine yakışır.
    ama türk'ü hak etmiyorlar.
    7 -1 ... fanfan la tulipe
  5. 5.
    turkcellden ayrılsammı ikileminde olan beni tamamen turkcelli bırakmaya iten reklamdır.

ben gidiyorum turkcell, suriyeli müşterileriniz banyo yapmayı öğrenirse belki sonra telefon faturasını da öder amk.

herifler kaldırıma sıçıyor siz para geitrecekler diye saçma sapan reklamlar yayınlıyorsunuz, ticari zekaya bak hele, önce müşteri kitleniz suriyeliler hakkında ne düşünüyor onu araştırsaydınız keşke.
    3 ... gold tab gibson
  6. 6.
    yani diyo ki; 6500 ortak kelimemiz var, anlaşabiliriz, neden bizden olmasınlar, neden araplaşmayalım? belirteyim, şu an yurdumuzda suriye'deki cezaevlerinden firar etmiş binlerce insan var. bunlar kim bilir ne suçlar işlemişlerdir. turkcell arapça müşteri hizmetleri de açmıştı sanırım. harika süper devam. şimdi de suriyeli sorunu yaratıyoruz. gerçekten vizyon sıfır.
    13 ... t i b b
  7. 7.
    (bkz: turks are arabs)

(bkz: ironi)
    ... arxaggelou
  8. 8.
    Ne desem bilemedim.

Gerekli gereksiz her şeyden prim kasmak ve çocuk dahil her şeyin istismarını cayır cayır yapan bir kurum turkcell. Yeter ki reklam olsun. Taştan olsun.

Hangi onay mekanizmasından hangi kafayla geçti bu reklam, merak konusu.
    1 ... yasak merve
  9. 9.
    büyük oçluğu ama şaşırmadık tabi.
    3 ... munir bey
  10. 10.
    suricell.
    2 ... munir bey