1. 1.
    istediğiniz sesi #*22 yapıp kaydedebilirsiniz. misal şu an ben #*22'den kaydedip, #*5598 yapıp "cumaya gitti gelecek" modunu devreye soktum. yarın arayınca bu çıkcak.
    4 -1 ... redwinemania
    #402527 :)
  2. 2.
    turkcell in hayati önem taşıyan hizmetidir. ticaretle uğraşan bir insan için bulunmaz nimettir. ama işin ucunda farklı bir telefonla aranarak göt olmak da vardır.

not: bu gelişmeden bizleri haberdar eden arjen robben e sonsuz şükranlarımı sunuyorum
    2 -1 ... palta
    #402529 :)
  3. 3.
    inanılmaz işe yarayan proje. teşekkürler turkcell.
    ... arjen robben
    #449351 :)
  4. 4.
    (bkz: telsim avea uyuyor mu)
    -1 ... lumpiya
    #449359 :)
  5. 5.
    2 sene önce turkcelli arayıp böyle bir hizmetin varlığını sordugumda yakın zamanda böyle bir teknoloji hizmeti olmayacaktır diyen bayan ne düşünüyor acaba diye merak ettiren özelliktir
    1 ... city walk
    #449441 :)
  6. 6.
    web sitesinde arayıp da bulamadığım tcell hizmeti. varsa harika tabii. darısı telsim ve avea'nın ba$ına.
    ... hadiii
    #449445 :)
  7. 7.
    eğer tam anlamıyla çalıştırısa bu sistemi, zarar etmiş olur çünkü hatunların en büyük özelliğidir istemediği biri aramaya devam edince hattı deişirmek zira böle bişeye gerek bırakmayacağı için bu sistem turkselin * pekte yararına olmayacaktır.
    ... ysg
    #449455 :)
  8. 8.
    gerçekten işe yarayabilecek bir özellik. özellikle hatun arkadaşlarımız için sanırım. ileride göreceğiz efendim.
    ... alcoholica
    #449468 :)
  9. 9.
    aynı özelliğin gizli numaraya da uygulanabileni olunca asıl problemin çözüleceği oluşum. **
    (bkz: gizli no dan çağrı atan insan modeli)
    (bkz: gizli no dan arayıp ses dinleyen insan modeli)
    ... rsbrnch
    #449484 :)
  10. 10.
    sadece turkcell'de değil dünyadaki hiç bir gsm operatorunde olmayan özelliktir.gsm santral yapısı şimdilik buna olanak tanımamaktadır.

(bkz: kıcınızdan özellik uydurmayın)
    1 ... secretcode
    #570320 :)