bugün

önümüzdeki aylarda turkcell'in kutlama yapmasına sebebiyet verecek olay. an itibariyle 29,7 milyon aboneye sahiptir.
tüm hatları denemiş biri olarak söylüyorum değil 30 milyon nüfus arttıkça 50 milyon bile olabilecek durum.eski hatların hiçbiri çekmezken en abuk yerden bile çekebilme özelliğine sahip olan hat.
10 yılda 17.3 milyon abone mevcudu olan operatörün bir yılda 13 milyon abone alımını nasıl yaptı diye sorası geliyor insanın. geçen sene 17.3 milyon aboneyle bilmem nasıl görüşmenin keyfine varın diye bağırıyorlardı bu yıl ise 30. bilmem kaç küsür abone diyor.

gariplik şudur ki; aktif abone sayısını söylemiyor. bunca zamandır açılıp kapanan hat sayısı veriliyor. yani şu anda 30 milyon türkcell abonesi mevcut değil. haa öyleyse helal olsun *
gerçeklerele ilgisi olmasayan bir pazarlama stratejisidir . insanın içinde sazanlama atlama isteği uyandırır , daha fazala dayanamazve abone olursunuz .
tüm üniversitelerde bedava hat dağıtarak bu sayıya ulaşması olasıdır.
bedava hat dağıtımlarıyla kabarık gösterilen bir kitledir.
kullanılamayan pahalı hatlar>>>olmayan tarifeler>alternatif hatların varlığı>>>3 ayda bir yüklemeler>>>hiç yüklememeler>>>hattın haberiniz olmadan kapanması>>>ardından gelen turkcelle bağınızın kopması ve durumun çogu kişide yaşanması. hani nerde kaldı 30 milyon abone!
yalan olan rakamlardır. 10 dk önce bir arkadaşımın* turkcell hat almasıyla 30000001 olmuştur.
(bkz: devlet buna birşey yapması lazım)
türkcell'in kendi kendisini kandırmasıdır. zira o abonelerin bir çoğunun hattı bir taraflarda kapanacağı günü beklemektedir ya da sadece türkcell'lileri ararken kullanılır.
kazıklanan 30 milyon kişiye denktir.
real sayı değildir. benim gibi defalarca hat değiştiren adamlar vardır. benim 5 tane eski hattım varsa başkalarınında vardır.
Turkcell'in başına gelecek var demektir.
türkiye nin görmemişliğinin göstergesidir.
(bkz: turkcellin 30 milyon insanı kazıklaması)
anitibariyle 32 milyon civarındadır.
vodafone ile avea ya 3,5 attırası bir durum.
güncel Önemli Başlıklar