bugün

bu yazın sıcağında üstelik onca cıbıldak kızın arasında kenan doğulu arkadaşımızın hangi mantıkla kazakla dolaştığını anlayamadığım reklam, ne mesajı veriyosunuz bize açık konuşun!
bu arada artık kızlar bu kadar salak mı gerçekten ? bunu mu empoze ediyosunuz bize hadi söyleyin gerçekleri!
biri bana anlatsın noluyor bize!
turkcell im geldi sıkıntı gitmedi be! destur!
kızların bu kadar nasıl eblehçe hareketler yaptığını düşündüğüm reklamdır. Ayrıca bana göre turkcell im in kenan doğulu yu aşırı abarttığını düşündüğüm reklamdır.
(bkz: şişirmek)
(bkz: kenan evlen benimle)
(bkz: kenan bizi diskoya götür)
(bkz: kenan elindeki telefonun markası ne)
(bkz: tepki versene kenan ne biçim adamsın sen)
(bkz: ayrıca şekerim mekerim konuşma akıllı ol)
kenan doğulu'nun yanındaki köpeğin -ki tasmasını tutuyordu,o halde reklam icabı onun köpeği olmalı- kızlar geldikten sonra nereye gittiğini merak ettiğim reklamdır. *
(bkz: bir kenan vardı canı sıkılan)
(bkz: kızlar-im geldi sıkıntı gitti)
"fotografi kim çekti?" dedirten reklamdır. kopeğin çekmesi muhtemeldir zira bepanthol'un de belirttiği gibi kizlar otobusten indikten sonra kopek kaybolmuştur.
reklamdan sadece kenan doğulu'nun haberi varmış gibi duruyor. abazan kızlar topluluğu ne yapacaklarını bilmez bir tavırda kenan'a gülsek mi, üstüne mi atlasak, ulan noluyor gibi tavırlar içindeler.

ayrıca toplu fotoğraf çekimi sırasında bir kız bacağını kaldırarak kendine doğru çekiyor. ulan playboy kapak çekiminde değilsen bre arsız.

(bkz: tutmayın beni)
reklamda bir çok mantık hatası vardır, bunlar:

1- bluetooth bilemedin kızıl ötesi ile de pek ala resim paylaşımı yapılabilir, internette youtube da var, resim paylaşım siteleri de var.
2-kızlar don-atlet gezerken kenan niye ayı postu gibi hırka giymiş?
3-kızlar hiç mi kısa boylu, esmer, hafiften göbekli erkek görmemişler, neden bağırıyolar?
4-internette tekrardan kenan'ı görünce niye çığlık atıyolar, kenan uygunsuz vaziyette mi?
5-dizinin üzerindeki bilgisayar ben olayım yavrum.
6-beşinci madde masumane bir temennidir, mantık hatası aramayınız.
7-onlar "don diil, şort bi kerem" diye ayar girişiminde bulunmayınız.
dötü bi havalara kalkan patates yanaklı müsüzyen insan kenan doğulu'nun ne pok yemeye bu kadar kasıldığını anlamadığım reklam.

+kinaaaaaaaaaaaannnnnnnn! bi foto çekinelim n'oooolluurrrrr!!!
-hmmmmmmm, üfffffff, çekilsem mi ki.....iyi peki hadi...
+ayyyy, benimkiyle çek, benimkiyleeeeee... kenan evlen benimmmleeee!!!
-nihahahahahaaaaa...şimdi gızlar, tamam tartışmayın. benimkiyle çekecez, çünkü benim telefon son model. bi de şimdi hepinizinkiyle tek tek çekilemeyiz. ben sonra aranızdan seçeceğim birinize fotoyu yollayacam.
+ay kenaaaan, biz nasıl bi reklam çekiyoz ki sen bu kadar güzel kıza artiztik yapıyon kenaaan!
resmi internette gördüklerinde bilgisayar kucağında duran kızın yok bir şey yok bir şey diyen hali de ayrıca saçma.
mantıklı bir olayın görülmediği reklam, ha kızlar gerçekten o kadar salak olabilir tabii. bir popçu ve kız sürüsünün gerizekalıca maceraları diyelim, turkcell im inde içine s.çayım ayrıca bu reklamlardan dolayı. bundan önceki reklamda da kenan denen püsür on tane kızı dolaba mı sokuyordu, dolaptan mı çıkarıyordu nedir yine aynı aptallık. verdiğiniz mesaj nedir gerizekalılar? adam gibi resim paylaşırız, cepten tv izleyebiliyoruz deseniz millet anlamayacak mı? illa meme, bacak, popçu gibi iğrençlikleri eklemek zorunda mısınız?
amaç ne diye sorduran reklam. çok sıradan. duragın. kenan doguluyu oynatıyorsun biraz canlandır. farklı bir espiri kat. zaten üstündeki o kazakla ne kadar canlandırabilirsin o da ayrı merak konusu tabi.
bir de bu sanatçıların kameralardan çok sıkıldım tripleri yok mu. uyuz ediyor artık. yetmiyor bunları butun magazin programlarında yapıyorlar reklamlarda da yapmaya başladılar. başka atraksiyon yok mu yani.