1. 1.
  turkcell reklamlarindaki cocuk istismari başlığına girildiğinde sağ tarafta çıkan google reklamlarının kampanya hali.

  edit: turkcell adı geçen tüm başlıklarda çıkıyor bu hödö.
  2 -1 ... raffine
 2. 2.
  "hiçbir gazete tv yapamiyor"

  e tabii, zamanında el ilanlarıyla hepsini dola$tık "i$e birer televizyon tamircisi alın, yarın birgün lazım olur" diye, kimse ilgilenmedi.

  geçen götürdüm salondaki plazmayı -kızlaar. benim salonda plazma var- bön bön baktılar. rezil olun gazeteciler.

  ayrıca;
  (bkz: ibne basın bunu da yazın)

  edit: biraz $ey gibi bu cümle. bana öyle geldi. gibi gibi geldi. -"gibi gibiyim gibiyim gibi gibiyim, gibi gibiyim gibiyim" diye bir $arkı vardı hatta-

  "devlet buna.. bir $ey yapması lazım"
  -dü$ük cümle değil, göçük cümle, oluru yok.-
  1 -4 ... all rights reserved
 3. 3.
  işte bu an benim bittiğim andır sedat abi cümlesiyle, genç * bir hatunun çocuk yaştaki bir er kişiyi istismarı da konu edilmiştir... o çocuğun yerinde olmak istemeyen er kişi oldu mu türkiye'de? hemen hemen hiç olmadı... * *
  -2 ... paleface
 4. 4.
  desteklediğim kampanyadır.türk halkı çocuk, asker, ağlayan insan, anne, üniforma gibi şeylere zaafı olan bir toplumdur. bunu reklamcılar çok iyi kullanırlar. bir gsm şebekesinin reklamlarında, dünya tatlısı çocuklar kullanılırken, bir kargo reklamında polis, asker kullanılabiliyor. çok ilgisiz duruyor çoğu kez. ancak işe yarıyor, o reklam herkesin konusu oluyor.
  2 ... headacheda
 5. 5.
  onca abuk subuk şeye yüzlerce entry girilen sözlüğümüzde (örnek olarak (bkz: ajdar)) pek destek bulamamış kampanyadır. muhtemelen çocuk istismarının ne derece ciddi birşey olduğunu kavrayamamaktan ya da millet olarak kampanyalara destek verememizin bir sonucu olarak bu durum ortaya çıkmıştır. * *
  kimse bahsi geçen şirketin hattını 1 gün kullanmamakla bişey kaybetmez, yeter ki gücümüzün farkında olalım.
  2 ... anthrax
 6. 6.
  doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar derler. değil dokuz köy, dünyadan kovulsak dahi sonuna kadar desteklememiz gereken durumdur. entry lerimiz yerttiğince, bilgi dağarcığımız el verdiğince gerekirse -ki, gerekiyor turkcell sim hatlarını kırarak destek olmamız gereken kampanyadır.

  küçük çocukların üçüncü dünya ülkelerinde çalıştırılmasına nasıl ki karşı isek bu sanal ortamda da kendi ülkemizde cereyan eden çocuk istismarına karşı çıkmalıyız.

  not: uludağ sözlük ü daha çok sevmeme neden olan bu kampanyayı reklamlar bölümünde gördüğüm için de gurur duyuyorum kendimle. böyle bir sözlük çalışmasının her hangi bir ferdi olduğum için.
  ... cennetten kovulan
 7. 7.
  bilhassa son yılbaşı reklamında veledin birinin çıkıp tiz sesiyle salak bi şarkı söylemesinden sonra ya turkcell çocuk istismarı yapmasın, yada ben bu veletleri öldürücem şeklindede başlatılabilecek kampanya. burdan sesleniyoruz ki her şarkı söyleyen velet sevimli değildir turkcell.
  1 ... vainamoinen
 8. 8.
  pedofili başlıığında da mevcut kampanya hedesi.
  ... thedewil
 9. 9.
  şu ana kadar yapılmış olan en hayırlı sözlük kampanyalarından biridir.*
  1 ... gwaihiri
 10. 10.
  sözlüğün sağ tarafındaki spoilerında yerini almış kampanya.
  ... yat yat yat ahlak polisi