bugün

kaan yakuphanoğulları, canlı yayında haberleri sunmaktadır. arkasında duvara asılı bir dünya haritası vardır. harita birden duvardan düşer ve kaan beyin başına çarpar. o anda kamera arkasından kahkaha sesleri gelmektedir. arkadan biri gelir, haritayı çekip alır ve kaan bey gülmekle gülmemek arasında bir ifade ile şöyle der:
-evet sayın seyirciler, canlı yayında böyle şeyler olabiliyor. şimdi yayınımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz *
(bkz: ebenin ami ali sami)
bülent ersoy un canlı yayında osurması.görüntü linkte mevcuttur.

http://rapidshare.de/file...bulentersoy_zort.rar.html
izmirde yakalanan satanistlere muhabir soyle sorar; ayinlerinizde bakire kizlarla iliskiye giriyormussunuz dogrumu?
satanist- yok be abi izmirde bakire kiz ne arar?

Not: yanilmiyorsam kanal d haberde olmustu.
son örnekleri son zamanlarda beyaz showda yasanan,özellikle canlı yayınlanan programlarda başa gelmesi,kahve ağzı ile konuşulduğunda muhtemel olan kişiyi şaşırmanın diplerine doğru sürükleyen ilginç olaylar..aynen beyaz show'da iki adet(vercen mi/kasarr) gaf vak'ası yasanmis,ayrıca tarkan katıldığı bir programda canlı yayında,kendisini sıkmadan,bağlamadan,yaradana sığınıp,''çişim geldi''deyivermiştir..
(bkz: rte) nin başbakan olduğu haberi
(bkz: atv)de.. (bkz: ali kırca) nın siyaset meydanında söz gençlerin diye yaptığı bir akşam ...arka sıralardan bir genç söz hakkı alıyor...başlıyor konuşmaya ..ali kırca da konusmanın gıdısatından raatsız bellii...diyor ki;buraya her kesimden ve her partiye mensup gençleri aldık..çok demokratik bir oratm yaratttık
genç patlatıyor cevabı evet bizede davet geldi ama nedense.. kesinleştirmediniz ve diğer partiden arkadaşlar gibi ön sırada konuk değil seyirci arasında aldınız ki biz seyirci olarak bile olarak gelebilmek adına hangi partiye üye olduğumuzu sakladık.(hangi parti olduğu öenemli diil)....ali kırca ..kem kum ediyor ama..demokratik şekilde dili kaçıyor içeri
(bkz: mehmet ali erbil in canli yayin skandali)
karşıyaka taraftarlarının ege tv yi basmaları ve boys anılar elemanlarının organize şekilde fuat a girmelerinin ardından daha da gülünçleşen saymakla bitmeyecek olaylar bütünü.

ahu tuğba ve banu alkan ın sevgilileriyle olan muhabbetleri başladığından beridir eski olaylar daha bir normal gelmeye başladı nedense!
medyum ketonun medyum memişten yediği dayak.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.