1. 11.
    aramızdan birisini reklamlarda oynatsa çok daha büyük etki yapar. ayrıca bu kadar para da istemeyiz zaten. hoş olabilir.
    2 ... trinfr
  2. 12.
    türkiyede gerçek iki star vardı biri cem yılmaz diğeride tarkan gayet normal reklamlarda oynamaları am fiyat biraz abartı.
    ... caylaksin sen caylak kal
  3. 13.
    türkiyenin içinde bulundugu durumu en güzel anlatan eylemdir. iki uç arasındaki uçurumdan tutun çalışanların edindikleri hakların nereye gittiği hatta devletin nasıl soyuldugunu inceleme fırsatıdır.

ayrıca altın yumurtlayan tavuk'un asla kesilemeyecegini yahut atalarımız yanlışı tecrübeyle ögrenip atasözlerini bize ulaştırmazlardı.

ikinci olarak; halk starı, halkın içinden biri diye gecinenlerin, "avrupada çalınıyor dinleniyorum" sözleriyle reklamını yapan sanatçı(!)ların suçu degil bu.

onları bu noktaya getiren bizlerin problemi.
    ... mustaine
  4. 14.
    büyüklerimizin bir bildiği vardır dedirten olay. ulan sen alanında tekelsin zaten, bu miktarı reklam bütçesine ayıracağına altyapı yatırımı yapsan, efendime söyleyeyim zurt yatırımı yapsan, değil mi ama? hay allah yaa.
    ... tirnak icinde
  5. 15.
    elalem enayi parayı veriyor, biz de bu boku kullanan insanlar olarak paşalar gibi tarkan ın parasını ödüyoruz. ha saçma mı, valla ben tarkan olsam ben de bu kadar para isterdim herhalde. iyi olmuş onun da eline sağlık.
    ... theophilus
  6. 16.
    bu bir önerme ise türk halkının türk telekoma maliyetler ve tarkan'a ödenen ne olduğu belirsiz bu para düştükten sonra kar etmesi için ne kadar ödemiş olması gerekir sorusuile karşılaşılır.
    ... filozofil
  7. 17.
    göte giribilitesi yüksek husus...
    ... kratostol
  8. 18.
    nakit mi, vadeli çek mi? eft mi? havale mi? diye saçmalattıran başlık. biraz önce 150 bin TL 'lik çek-nakit takası yapmış biri olarak tansiyonum tavan yaptığına göre 2.5 trilyon lirayı aktarmak nasıl bir duygudur acaba diye kendi kendime düşünürken tarkan mı? "o kim" diye kafa gitti durumudur.
    ... kozanteoman
  9. 19.
    100 metrelik sokağa kablo döşemeye "ödenek çıkmıyor" probleminin cevabıdır.
    1 ... ulusoy25
  10. 20.
    deli para.
    ... vedat minor combo