1. 1.
    an itibariyle cine 5 haber bülteninde yayınlanan haber.
    16 ekim sabahı itibariyle türk telekom çalışanları greve gidecekler.
    bu grev atm'lerden internete kadar bir çok iletişim mekanizmasını etkileyecekmiş. *
    2 -1 ... emptywords
  2. 2.
    ahanda sıçtığımızın resmi olan grevdir. zaten bir işe yaramıyorlardı bir de greve giderlerse herşey iptal olur.
    3 -3 ... cumingsoon
  3. 3.
    hiç göreve gitmemişlerdi...

şimdi greve gidiyorlar.
    15 -3 ... pezzo-soprano
  4. 4.
    sözlüğün mecburi tatil yapma şansına erişme ihtimalini doğması anlamına gelir.
    1 ... burak1905
  5. 5.
    (bkz: greve gittim gelicem)
    ... gotik gotu
  6. 6.
    türkiye'deki embesilce grev anlayışının doğurduğu sonuçlardan biridir bu da. hiç haberin olmadığı bir gün otobüs şoförleri grev yapar, o yağmurda o soğukta 2 saat otobüs beklersin, sonra başka bir şoföre sorduğunda 'onlar bugün grevde' cevabını alırsın.

s.ktiğimin grev mantığını anlayamıyorum ben. sen bu grevle telekom'a mı zarar verdin şimdi? ben yine çatır çatır ödüyorum paramı, adamın cebine giren para yine aynı.
    grev dediğin iş bırakırsın, patronun zarar görür, böyle embesilce bundan yararlanan ve parasını ödeyen insanları mağdur etmezsin.

s.kerim deyip lokavt hakkını kullansın şu telekom'un başındaki adam her kimse.
    2 -5 ... gotik gotu
  7. 7.
    söylenildiği gibi interneti de etkilememiş grevdir ayrıca. telekom işçilerine helal olsun diyor, kendilerini destekliyoruz.
    ama bunu "aa internetime bişey olmamış" gibi yavşakça bir tavırla yapmıyoruz tabi.
    2 ... emptywords
  8. 8.
    an itibarı ile ankarada bir çok bölgede adsl kesintilerinin başlamasıyla sonuçlanan grev. kesintilerin ne kadar süreceği belli değil.
    ... lucifer anarchos
  9. 9.
    telefonların düşmemesine sebep olan grev.
    ... neilknedesonsamuray
  10. 10.
    ziraat bankası atm'leri hatta komple ziraat bankası çalışmamakta...lan ne mübarek bir zıkkımmış şu telekom, tuvaletimdeki sifon grevden dolayı çalışmayacak diye korkmaya başladım.
    1 ... balyancho