1. 1.
  o dakikaya kadar ekmeğini yediği, suyunu içtiği, belki evindekinden daha rahat yatağa yatabildiği, hastalandığında iyi kötü ilaç bulabildiği, baba ocağından sonra ikinci sırada gelen asker ocağına hıyanetini gösteren, şerefsiz vatan haini erdir.
  ey bu eri yetiştiren doğuran ana sen ne yetiştirdin böyle, bir meyvasız fidan dikip sulasaydın bu kadar yıl en azından gölgesinde insanlar dinlenirdi.
  ey bu eri yetiştiren öğretmen hiç değilse pazartesileri cumaları istiklal marşı da mı okutmadın? helal mi senin kazandığın para. helal mı çoluk çocuğa yedirdiğin lokma artık.
  ey bu ülke hepimizin, kardeşçe demokratik ülkede hep birlikte yaşayalım diyen sivil toplum örgütkleri siz ne için varsınız?
  ey benim cefakar memleketim, vefakar toprağım, ey benim şehit anam sen de anasın bu erinki de ana. sucu yok o ananın. bilseydi doğurduğunun enik olacağını taş doğururdu o ana.
  eğer bu insanlara tepkinizi koyarken hala insan, kardeş, yokluk, şu bu -izm lerden birisi diyecekseniz sözün bittiği yerdeyiz demektir. alın size haber
  http://www.aktifhaber.com/read_news.php?nID=82021

  şerefsizler kan gölünde boğulacak, hainler geberdiğinde sarılacak bayrakları olmayacak...

  edit: bu başlıkta eksilenmek benim gururumdur.
  17 -12 ... kara hilal
 2. 2.
  topunun allah belasını versin dedirtecek olayın ta kendisidir.Bok her yerde boktur.
  -1 ... blindguardian
 3. 3.
  öfkeyi yönlendirecek bir yer arandığından ortaya atılan bir iddia olabileceğinden bekleyip görmek en iyisidir. siyasiler kendilerinden hesap sorulmaması için her türlü iddiayı yayabilecek imkanlara ve güce sahiptir. bunu unutmamak lazım.
  4 ... fth
 4. 4.
  Yeni Türkiye şeref ve haysiyetini, kudret ve kuvvetini bilen ve haklarını korumak için varlığını tehlikeye atmaya da hazır ve amadedir.

  atatürk
  25.12.1922, Le Journal Muhabiri Paul Herriotya
  Çankayada Verilen Beyanat.
  1 -2 ... kara hilal
 5. 5.
  (bkz: anası belli babası yüz elli)
  1 -1 ... arude50
 6. 6.
  türkiye'nin içinde bulunan, tsk nın içine kadar sızmış insanlarda bile* bunlar bulunuyosa, bu ülke bitmiş dedirten, bi tane orospu çocuğu yüzünden tekrar iki cana kıyılmış.. yazıktır yaa..
  ... fear
 7. 7.
  genelkurmay başkanlığı tarafından yakalandığı açıklanan hiç kişidir.
  http://www.oncevatan.com.tr/haberv.asp?HaberNo=7719
  ... kara hilal
 8. 8.
  bakınız bu yediği kaba sıçan zihniyetin palyaçosu askeri pusuya düşürtmek için nasıl bir plan yapmış:

  http://www.sonsayfa.com/news_detail.php?id=21301
  ... kara hilal
 9. 9.
  istanbulda inşaatta çalışırken pkk ya üye olmuş, askere geldiğinde pkk dağ kadrosundan adamlar ondan bilgi istemişler. istihbaratın kürt kökenli askerleri uzaktan göz hapsinde tutması gerekir ki bir daha böyle olaylar yaşanmasın.

  edit: ah be güzel insanlar, göz hapsi dedim gaz odasi demedim. (bkz: tedbir)
  3 -1 ... goliath
 10. 10.
  bu asker bozuntuları genelkurmayda paşaların çaylarına zehir koyarak bizleri şok etmişlerdi.nasıl genelkurmay'da çaycılık yapıldığı düşünülürse kafalar çok karışıyor. (bkz: her milletin haini kendi içinden çıkar)
  ... markasiz