bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. .
  bir hükümet düşünün, ülkedeki akarsuların kullanımını bile özelleştirmeyi düşünsün.

  bir hükümet düşünün, kıbrıs'ı olmayacak bir a.b. hayÂli için üstü kapalı bir şekilde versin. kapı gibi imzÂsı var türkiye'nin, taahüdü var.

  bir hükümet düşünün, başbakanı açıkça laiklik karşıtı, millî görüşcü ve argoya sık başvuruyor.

  bir hükümet düşünün, yolsuzluk her kademesine işlemiş. başbakan oğlu 3 milyon dolara gemicik alıyor, ulaştırma bakanı 20000 dolar getirene kızımızı(telekom'u) veririz diyor. bir başka bakanı "amma komünist ülkeymiş sat sat bitiremedik" diyor.

  bir hükümet düşünün, tekrar seçilmesinden talabani, barzÂni, a.b.d., a.b., mandacı takımı memnun olsun. ülkenin ne kadar düşmanı varsa memnun olsun.

  bir hükümet düşünün, merkesi washington olsun. a.b.d. nin gözümüzün içine baka baka korduğu pkk karşısında sesini çıkaramasın. başbakanı bugün başka yarın başka söylesin. terör tarz değiştirerek gene hortlasın.

  genel profili "aydın" değildir bu ülke halkının. cÂhildir, önemli bir kısmı açtır, oy satar. bir kez daha gördük son seçimlerde.

  karnı doyuyor diye ülkesinin ulusal çıkarlarını elinin tersiyle itmiş, muhtemelen düşünemeyecek kadar bilgisizdir bu tip adamlar. zÂten borsa üyesi ultra zengin ve iş adamları hÂriç, gelir seviyesi yükseldikçe oyların akp'ye gitmediği de istatistiklerin göstergesidir.

  profili olarak doğru önermedir. genellemesi ise elbet yanlış olacaktır.
  1 -2 ... gothic evil