1. .
    son zamanlarda artan converse popülasyonuna paralel olarak, türk halkının geniş kültür yelpazesine converse in de eklendiğini düşünmemle başlayan paranoyadır. bu konvers dediğimiz olay, orta asyadaki potin gibi bir şeydir. o nedenle giyilmesine kızmamalıyız.

şimdi milyonlarca insan yayınımıza canlı bağlanıp, ama konvers bik bik şeklinde açıklamalar yapacak. susun lan. 2 dakikada parçalanacak ayakkabı. günlük kullandığım imitasyon basketbol ayakkabısı, her sporu yapmama karşın 6 aydır benimle birlikte yaşamakta.

soruyorum size çok değerli konvers kullanıcıları: sizin ayakkabı dediğiniz iki kumaş bir plastik parçasından oluşmuş dandik şey, 3 farklı spor dalını haftada en az 3 kez icra ediyor olsaydınız, sizi terk etmeden ne kadar dayanırdı?

ben cevap vereyim, baki mercimek'in beşiktaş'ta zorunlu olmaksızın ilk 11 çıktığı karşılaşma sayısı kadar hafta dayanırdı.

halbuki kültürümüze hiç uymuyor. biz savaşçı millet değil miydik fatih'çiğim?
    ulan, kaliteli ayakkabı olsa içim yanmayacak. belki benim hayvanlığım, tamam kabul ediyorum da, toplumumuzun popülizmin amına koymaktaki başarısı gözlerimi yaşartıyor.

içselleştire içselleştire bunu bulmuşsunuz, ben ona yanıyorum. dur bak ben bekliyorum, yabancı sermaye bu ülkeye daha çok girmeye başlayınca, koyunların ayağına da konvers giydiricez. hayvan olan koyunların tabii.
    5 -1 ... kacak dovusen ayi
  2. .
    (bkz: converse)
    ... nekibuki
  3. .
    (bkz: converse e karsı olup lcw cakma converse giyenler)
    1 -1 ... beast
  4. .
    yeşilçam tecavüzcülerine delicesine tapan bir gençlik var olduğu sürece, soğuk gazozlar da içselleştirilir, converse'ler de denilip, üzerinde durulmaması gereken olay. üzücüdür, orası ayrı. bezdir çünkü ulan. 2 aydan fazla dayanmayan dandik üründür.
    ... 7th son of a 7th son