1. .
  bağımsız eğitimciler sendikasının yaptığı geniş çaplı araştırma sonucu,
  "ölüm"
  "deprem"
  "dini duygularını kaybetme"
  "cehenneme gitmek" şeklinde olan korkularmış.*
  ayrıca gençliğin yüzde 94.1'inin fobiside bulunuyormuş.
  1 ... i belong to che
 2. .
  en büyükleri için:
  (bkz: öss) ve (bkz: işsizlik)
  4 ... aci biber
 3. .
  (bkz: erken boşalma)
  2 -1 ... onikiortaliharitametoddefteri
 4. .
  tarihi.*
  hic biri allah dememis ama. oldu mu simdi bu?
  2 -2 ... syme
 5. .
  bir tenefüse üç sigara sığdıramamak. *
  1 ... braveheart
 6. .
  kitlesel anlamda fazla bir fikrim olmasada şahsım adına konuşmak gerekirse;

  (bkz: şarampole yuvarlanmak)

  evet efendim, ben nedendir bilinmez kendimi bildim bileli belli aralıklarla şarampole yuvarlandığmı görürüm rüyalarımda. hemde öyle küçük bir yerden de değil. genelde dağım tepesi olur bu havalandığımız yer. hatta bazen kabus derecesine dönüşebiliyor. genelde bir viraj sonrası sürtünme kuvvetinin, merkezcil kuvvetten küçük olması nedeni ile böyle bariyerlerden uçar gideriz. genelde ailemle veya arkadaşlarımla oluruz arabanın içinde.

  fakat bu uçma sırasında bir türlü rüyanın sonu gelmez. hep havada iken sonlanır rüya. bu yüzdendir ki ne zaman gerçek hayatta böyle bir yoldan geçsem ödüm bokuma karışır sözlük..
  ... sir isaac
 7. .
  hayret ettirmiş korkulardır. vay, bu zamanda cehenneme gitmekten, dini duygularını kaybetmekten korkan gençler de mi varmış?
  ... der meister
 8. .
  ne kadar garip. bilinen korkuların ötesine bile geçememişiz, işsizlik varken, gelecek korkusu varken yemişim depremide, ölümüde diğerlerinide. düşünmemiz gerek öncelikler farklı.

  edit: imla hatası.
  -1 ... wings for marie part 2
 9. .
  hiç bir konuda hiç bir fikri olmayan bi sürü genç var etrafta. ne söylerseniz söyleyin düşünmeyi bilmedikleri için en fazlası din ile ilgili bir şeylerden korkuyorlar. vatan elden gidiyomuş, abd ve ab anamızı belliyomuş, rte bizi günden güne fakirleştiomuş hiç birisinin umrunda bile değil! anlatsanızda yorum yapmak ve düşünmek onlara öğretilmediği için anlamıyor yada sadece anlamış gibi görünüyolar zaten. *
  yani efenim sonuç olarak; türk gençliği * aslında korkması gereken hiç bir şeyden korkmamaktadır! onlara öğretilen sığ mantıkla öğretilen sınırlar içinde öööyle amaçsızca yaşamaktadır!
  3 ... nnyykkss
 10. .
  (bkz: turk gencinin panik atak olmasi)
  ... mulayim