1. 1.
  her daim ezik her daim çalışkan ve her daim meraklıdırlar.herkese agam derler.yazıktırlar.şiveleri bozuktur ama eşarpları kalitelidir.eteklerinin yeri gayet güzeldir.ancak zor durumdadırlar el kapısındadırlar.
  2 ... hayrola genc
 2. 2.
  yerine gore japon olanlari gorulmustur, zencilerde bu rolde oynamistir.
  ... cooldiver
 3. 3.
  nedense mutfak personeli arasında çok sıcak ilişkiler vardır. hepsi dizinin iyi olan kahramanının yanındadırlar ama etkisiz elemandırlar.
  ... walktothestars
 4. 4.
  (bkz: türk dizilerinde klasik gitar)
  -1 ... dukur
 5. 5.
  hepsi birer polyanna'dır. arsızın önde gidenidirler. çalışıp yoruldukça mutlu olurlar." ne güzel ağama yemek hazırlıyorum". var mı böyle insan yahu?
  ... balsikeste baysungur
 6. 6.
  bakın siz sevgili dostlar hiç mi yapmacıklık yok su sozlerde. primler sehitlere derken . kardesim sen cık git oyna kazan gel o acıklamayı yaparsın mac sonucunda basımın ustunde yerin var. mac oncesi boyle bir yorum yapacak kadar eminsen sen boyle bi jestin varsa sallanarak degil sozde degil bir kerecik yurekten oynarsın oynatırsın. bu kadar iddali bi macta selcuk nedir allah akıl fikir versin sana. sen neden italyadan geri dondun ki galatasaraya donmeseydin sen o zamanlar keske. olmayınca olmuyor anlamadın mı ? daha ne kadar zorlayacaksın? dunyada bu kadar prim dagıtan bir ulke var mı ? siz mi hakkediyorsunuz primleri git isine allah askına. hangi milli takım boylesine primler almıs mac kazandı diye sorarım hangi teknik direktor senin kadar basarısız olup bu denli ciddi rakamlar kazandı dunyada bir ornegi yoktur arkadas. chelsea nin teknik direktoru hani istifa eden bak ona onda gurur vardı da ne acıklama yaptı devam edersem kariyerim biter dedi. adam bi kere gururlu nerde o gurur sende. yazık cok yazık en buyuk yazık da bizleri o mesajınızla derinden etkileyip hayal kırıklıgına ugratmanız.

  a milli size tek diyebilecegim
  sizin prime degil yurege ihtiyacınız var ne arar sizde o yurek .

  o primi yuregiyle hakkedenler bugun mezarlarındalar...
  1 ... ümit