bugün

çok araştırdık bir turistikliğini gören olmamış. arkadaşlara da sordum. valla bak.

turistik denince helga, olga felan geliyor akla önce. neyse.

tahta kaşık : üzerine yazılmış en yaratıcı mesaj kaygısı taşıyan iletiler (bkz: en kral arkadaşıma) (bkz: canım dedecime) . ulan ruh hastasımısınız. en kral arkadaşıma ne diye tahta kaşık alayım. hem de üzerinde en kral arkadaşıma yazan. hem de sabaha karşı saat 4 te. hem de bolu dan. ticari zekanı sikeyim demezler mi adama?

gözleme: bu 10 sene önce yoktu. yakın zamanda türediler. genelde 1.5 tl olur. içinde peynir olmaz.

tahta beşik: yav zaten ebem sikilmiş 10 saat yol gelmişim. bide boyamışlar felan. neyse.

kaset: evet hemde özcan deniz in ilk kasetlerinden. zerrin özer daha meşhur olmamışken çıkardığı kaset felan. hiç sattın mı diye sorasım geliyor. ama kızarlar, uyku sersemiyim zaten, dayak yerim diye üstelemiyorum.

masaj koltuğu: bunu anlarım ama o ayaga masaj yapan aletlerin çalışanını görmedim arkadaş.

çakmak : tahta kaşığa benzer iletileri olan. var 1500 çeşit.

anons: zaten karının sesi iğrenç. niye arka fona selvi boylum al yazmalım ın müziğini koyarsınız be eşşekler sikesice.

sigara içen güzel kız: valla bu tespit doğru. hiç sekmez. genelde kafalarında şapka olur. ( ya da o kafayla güzel gelirdi.)

gece 4 te orman kebabı yiyen tipler : annemin koyduğu ekmek arası köfte otobüste. doymazsa onu da teklif edecem.

dünün gazetesi : hep yeltenirsiniz ama o gazete dünündür. görmedim daha o gune ait bir gazete bu tesislerde.

tuvalet çıkışı sadece bir peçete veren yaşlı amca : benden aldığın 1 tl ye o peçetelerden 4 paket alırsın göt.