1. 1.
    çocukken en çok eğlenilen aktivitelerdendir. Etraftakileri inandırdığınızı düşünürseniz, kendinizi öyle kaptırırsınız ki, mimik bile yaparsınız sallama kelimeleri yuvarlarken.
    2 ... jokerr
  2. 2.
    gezi, goru amaclı olarak yurtdısına cıktıgınızda kendi kendinize yaptıgınız eylem.
    -1 ... sosyoklon
  3. 3.
    kendi tarihi eserlerine karşı duyarsız yurdum insanı için tarihi bir mekanı gezerken yapılması hiç de zor olmayan olay.
    keza bir çoğumuz kendi tarihi eserlerimize karşı turistlerden daha turistiz...
    turist gibi yaşıyoruz anasını satayım... *
    1 ... sıçtırtma lamasına
  4. 4.
    lisede gezi amaçlı kalınan, hocaların dışarı çıkışı yasak ettiği otelde, kapı görevlisini kandırmak suretiyle uygulanan, işe yaradığı görülmüş eylem..
    1 ... bullshit
  5. 5.
    damsız girilmez kuralını aşmak için yapılan nafile çabalardan biri**
    ... dopdop
  6. 6.
    işe yaradığında karşınızdaki kişinin surat ifadedsini gördüğmüzde güzel gelip sonrasında pişmanlık duyulan bi olay
    ... fastangry_x
  7. 7.
    ' ay yu seks' gibi sorulara da maruz bırakabilecek, bu yönüyle biraz riskli eylem.
    ... nikim yok benim
  8. 8.
    türkiye'de yapılması sakıncalı bir durumdur. çünkü bir esnafa "hello" diyerek girip birşey istersen kazığı da yersin. * *
    ... otopsi
  9. 9.
    sevişmek isteyecek yurdum insanina hazirlikli olmayi gerektirir.
    ... laxx
  10. 10.
    özellikle havaalanı, kapalıçarşı vs gibi yerlerde sizi ingilizce karşılayan çalışanlara karşı bazen alınan tavır, oldukça da keyifli olur ama her daim yapılası bir eylem değildir, sakıncalı olabilir.
    ... sone