1. 4.
  Genellikle turistik bir kent ya da eski site gezilerinde karşılaşılan dumur. (bkz: EFES)

  Öğrenci :Hellooğğğ! Wat iz yur neym?
  Nekrofili:I'm Marx. Karl Marx!
  Öğrenci :Hav old are yuuğğ?
  Nekrofili:I'm a hundred years old!!!
  Yedi ceddim ile alakalı sorular , ana ve baba adı ile devam eder ... derken bizim öğrencilerden ikisi :
  Öğrenciler: Örtmenim , örtmenim bu ne bu ne !?( Ellerinde bereket tanrısının bir heykeli!)
  Nekrofili: Zuhahahaha. Nerden buldunuz len bunu pofuduklar!
  Öğrenci : Böhühüheheh , Özür dilerim , özür dilerim . vallahi özür dilerim.
  Sonrası yarım elma , gönül alma şeklinde devam eder...
  ... nekrofili
 2. 3.
  4 sene önce başıma gelmiş iğrenç bir durum.

  kuşadası malum, türk bulsan 'dopraaam' diye sarılıcaksın o derece turist kaynayan bir yer. arkadaşlarla akşam hava karardığı anda kaleye doğru giderken peşimize bi velet takıldı. şort giydiğimizden, ayağımızın yarı çıplak tarafına vurup vurup kaçıyordu. bi zaman sonra çocuğun bu eğlence amaçlı aktivitesi kabak tadı verince ve anne babasının turist olduğunu zannedip aşırı dozda bünyeye salgılanan güven hormunuyla birlikte ağzımdan ''s.. git lan orsbu çocuu'' şeklinde bir uyarı cümlesi çıktı. arkadaşlarla birlikte oradan nasıl uzaklaştığımızı hatırlamıyorum. binlerce kez özür dilerim o aileden. * * *
  1 ... ashaf
 3. 2.
  müze girişlerinde nüfus kağıdınızı göstermenize, sultanahmet çıkışında "where are you from" diye soran televizyon muhaberine, ayasofya'da yanınıza gelen turizmcilerin ruski, italy, germany sorularına yanıt vermediğinizde "e ne bu yaa koreli" diye iğrenç espriler yapmalarına katlanmak zorunda kalan, halis türk vatandaşlarıdır. ne yani üzerlerine türk'üm diye pankart mı açsınlar?
  1 ... the she
 4. 1.
  sultanahmet'te giyimi, saç kesimi gibi nedenlerden ötürü turist sanılan kişinin türk çıkması durumu. yasadaki boşluklardan yararlanmak isteyen sözlükçüler olacağından peşinen edit: bir türk vatandaşının başına gelirse kötü olur.
  ... tu kaka bana