bugün

suriye, arabistan.
afganistan.
Arnavutluk'tur. Eger tatile gitme amacınız strese girmek degilse arnavutluk'a gitmeyin, hatta oradan gecmeyin. Yol yok zaten gecilmiyor. Gecmesi bile dert. Ulkeye girdik ama cikamadik misal biz. inanilmazdi.

Gerci arnavut bir cocukla tanıştım ulkesini bayagi ovdu gezilip gorulecek yerler acisindan ama aman allah korusun bir daha.
Orta doğu kuzey afrika net. Ben gittim oradan biliyorum...
köpek yemenin normal karşılandığı yerler.
muhtemelen, gitsem kafayı yerim ben tayland'da.
bazı avrupa sevdalısı türk düşmanı yazarları burada görmem hiç şaşırtmadı yazık yazık bir de türk olacaksınız.
Malta. Plajda mangal yaptırmıyorlar, donla denize sokmuyorlar, sahilde çekirdek yedirmiyorlar, yerlere bile tükürtmüyorlar. Yarmışım böyle memleketi. Bize ters abi.
türkiye.
Nijerya:kan alırlar.
Suriye:kim vurduya gidersiniz.
Myammar:mum ateşinde gebertirler.
Zimbabve:beyazları severler ama boko haram örgütü palayla doğrayabilir.

Şimdilik bu kadar.
şaşırabilirsiniz ama yunanistan. istanbul' la bodrum çiftleşmiş, ortaya acayip bir şey çıkmış. her şey yan sanayi gibi. bir orijinalliği yok.
Orta dogu ve kuzey afrika ülkeleri hangi terör örgütünün eline düsecegin belli degil.
muhtemelen kuzey kore.
(bkz: yemen)
müslümanların çoğunlukta olduğu ülkelerdir, net.
Belki Azerbaycan hariç.
Listenin başını (bkz: hindistan) çekmektedir.bana göre.

Tuvalet adabinin olmadığı insanların sağa sola normalmiscesine işeyip sıçtığı, her türlü boktan hastaligin olduğu efendime söylim yarak kürek kültürleri olan bu ülkeye gitmek saçmalıktır.