1. 1.
    Listenin başını (bkz: hindistan) çekmektedir.bana göre.

Tuvalet adabinin olmadığı insanların sağa sola normalmiscesine işeyip sıçtığı, her türlü boktan hastaligin olduğu efendime söylim yarak kürek kültürleri olan bu ülkeye gitmek saçmalıktır.
    5 -3 ... barbarinho
  2. 2.
    şeriatçı, askeri diktatörlük ve totaliter rejimlerle yönetilen ülkeler ve insanlığınızdan utanmamanız için yıllık milli geliri 10.000 doların altındaki ülkelerdir.
    2 ... tenay
  3. 3.
    müslümanların çoğunlukta olduğu ülkelerdir, net.
    Belki Azerbaycan hariç.
    2 -3 ... derkrieger
  4. 4.
    (bkz: yemen)
    ... flat head
  5. 5.
    ÇEK CUMHURiYETi. diyeceğim ama olmayacak. Prag diyelim ona biz sadece.

turist olarak gidilmemesi gereken yerlerin başında gelir. hani türkiye'de turistleri dolandırıyorlar falan ya. işte o yalan esas dolandırma Prag'tadır

çek cumhuriyetinde gidecekseniz prag'tan yaklaşık 1 saat uzaklıktaki MELNiK Şehrine gidin.
    gerçekten harika bir yer ve insanları gerçekten de samimi.
    prag'ta ise insanlar dolandırıcı kalleş hain ve orospu olmuşlar. uydurma bir popülerlikleri var başka da bir şeyi yok.

vianaya gidin eyvallah ama Çek cumhuriyeti ve Prag kesinlikle listenizden çıkartılsın.
    1 ... bado
  6. 6.
    Gezmeye gidilmeyecek ülkelerdir

Ben Hindistan olarak düşünüyorum. Ülkedeki çingeneler Hint kökenli. Bunların bir kısmının olduğu yerler bile beladan geçilmiyorken bir de anavatanlarına gitmek için oldukça çılgın olmak gerekiyor gibi

Zaten çingenelerin anavatanı olduğu da çok anlaşılıyor adamlar maymuna bile hırsızlık yapmayı öğretmiş daha ötesi yok yani. Yolda giderken milleti insanlar değil maymunlar bile soyuyor.
    10 -1 ... keyf kahyasi
  7. 7.
    muhtemelen kuzey kore.
    1 ... aeneskral
  8. 8.
    görseldeki kataloğun son üç sırasındaki ten rengine sahip ülkelerdir. canıma susamadım.

turist olarak gidilmeyecek ülkeler
    5 -1 ... caranthir
  9. 9.
    Orta dogu ve kuzey afrika ülkeleri hangi terör örgütünün eline düsecegin belli degil.
    6 ... karton toplayan cocuk
  10. 10.
    şaşırabilirsiniz ama yunanistan. istanbul' la bodrum çiftleşmiş, ortaya acayip bir şey çıkmış. her şey yan sanayi gibi. bir orijinalliği yok.
    5 ... mofbe