bugün

Ama bizim dövizimiz yok ki. Senin vatandaşının dövizi yok anlıyor musun?
Hak ettiğini yaşıyordur.

Alamanya bizi kıskaniyyy.
Tl kazanıyordur, kimse kusura bakmasın.
Bir türlü Dilinizden düşüremediğiniz ballandıra ballandıra Bahsettiğiniz O batı ülkelerine kaç gram katkınız oldu, hı?!..

Şayet ülkene bir Değer katarsan değerli olursun (vermeden alamazsın). Kimse kimseye değer hediye etmez. Yattığın yerden atıp tutmakla olmuyor o işler. Tek Bir çivi dahi çakmadan eleştirmek en basiti tabii. Hem pastam dursun hem karnım doysun edebiyatı bunlar. boş versenize allasen?!..
Suriye'liler kadar değerin yok ki Avrupa'lı kadar değerin olsun.

Tabi ki turistler kadar değerin olmayacak.

Eğer Avrupa'nın askeri siyasi ekonomik baskıları ve uluslararası şirketleri olmasaydı sen şu an plajlarda AVM'lerde okullarda toplu taşımada haremlik-selamlık yaşıyor olurdun.

iran'da devrim muhafızları gibi bir güç tarafından, şu yaz gününde göbeği açık gezip hafif göğüs dekoltesi ve daracık kot veya salaş keten pantolon içinde kalçalarını titreterek yürüyüp hayran bakışlara ruhsal orgazm yaşarken; benim abdestimi de bozduğun için sokakta değnek ile dövülüyor olmamanız o turistler dediğiniz gavurlar yüzünden.

Evet, Allah bu turistlerden (gavurlardan) razı olsun diye dua ediyorum.
Örn:

görsel

isterse devlet bana (burada kastedilen, anlamayanlar başkalarına hakaret ediyor diyen embesil çıkması ihtimaline karşı, sadece kendim) kurbanlık danaların kulaklarına takılan kimlik kontrol küpesi gibi kartı boynuma assın, ya da sokak köpekleri için aşı kontrol küpesi gibi bir kart taksın.
Bunun için devlete turiste kızamam.
Bilakis; hiç olmazsa turistler sayesinde aşı olduğum için onlara teşekkür ederim.
Bu sırada aşı olma imkânı yarattığı için devlete de teşekkür ederim.

Kafası kesilecek idam mahkumunun sakalı derdinde olma aptallığı içinde sırf muhalif olacağım diye eleştiri yapmayın.

Aşı olmak isteyip de aşı olamayanlar yazlıklar tatil bölgelerine gidip hiç olmazsa part-time çalışacak bir cafe motel bar plaj vb yere kapak atsın.
Hiç olmazsa aşı olup şu illere karşı biraz-bir zaman koruma altında olsun.
Samanı bile yurtdışından ithal eden bir ülkenin başına gelendir.

Ne bekliyorsunuz ki? Ne olacaktı yani?

Tüm fabrikaları satan, tarımı bitirmiş ak gezen döneminde gerçekleşmesi zaten beklenen normal bir durumdur

Daha durun olm yakında Tayland gibi zikiş turizmine açılır ülke hem elin sübyancı ve oğlancı alman, fransız'ı travestilerle, çoluk-çocuğa takılmak için Tayland'da gitmesi gerekmez gelir Taksim'de travestilerle takılır gider.