1. 1.
  malum ülkede yaşanan olay.
  biri bu potansiyel teröristlere artık dur demeli.

  turist kadının yüzüne tüküren taksici
  https://www.sabah.com.tr/...dolandirip-yuzune-tukurdu
  1 ... jimmy tudeski
 2. 2.
  iyi yapmış dediğim taksici eylemidir.
  -4 ... pekis sinici
 3. 3.
  bunlara öyle bir şey yapacaksın ki "keşke türk milleti bize her gün tecavüz etseydi de bunları yapmasaydık" diyecekler...

  bu ülkede taksiciler resmen mafya. hiç kimsenin kontrolünde değiller. istedikleri gibi davranıyorlar. bir allahın kulu bir şey yapamıyor bunlara. haklarında binlerce haber çıkıyor kimsenin gıkı çıkmıyor.
  bence devlet uberi yasal hale getirsin. hatta uber olmak o kadar kolaylaşsın ki, isteyen devlet yardımı ile araç alabilsin. ondan sonra bunları izleyin..

  http://t24.com.tr/haber/t...2-lira-para-cezasi,757831
  2 ... aklimakomikbisigeldi
 4. 4.
  işte bu yüzden bir saatlik yolu taksiye para vermemek için yürüdüğümü bilirim. yürüyün la cidden yürüyün. yorulun ama yine de yürüyün .
  2 -1 ... tuiran kouma
 5. 5.
  helalinden kazanmak varken 3 kuruş için düştüğünüz rezillikte boğulun amk evlatları. sadece bu zihniyetteki taksicilere karşı söylüyorum bunu. yoksa hakkıyla gecesini gündüzüne katıp çalışan taksicileri tenzih ederim.
  1 ... kull ad
 6. 6.
  ilerde kuracağım partiye oy verin beni başbakan yapın, tüm taksileri ve dolmuşları yasaklayacağım. toplu taşımayı arttırıp her köşeden her saatte 7/24 toplu taşıma ve bisiklet yollarını geliştireceğim.
  1 ... daikokuten
 7. 7.
  bu şerefsizler uber'i protesto edenler işte.
  -1 ... hayat guzel
 8. 8.
  bu ülkede metro ağı gelişmediyse bunların payı olduğuna adım gibi eminim. herifler illuminati gibi. derin devlette bağları var kesin. 52 yıldır taksi plakası verilmiyor bir düşünün acaba neden?

  http://www.hurriyet.com.t...i-neden-artmiyor-40773378
  ... aklimakomikbisigeldi
 9. 9.
  arkalarında recep var.
  2 -1 ... timur cengiz hulagu