bugün

(bkz: 24 ocak kararları)
kapitalizmin Türkiyeye girişi geliyor .
suikast , para , erken emeklilik.
24 ocak kararları.

evet iibf öğrencileri burda mıyız?
Turgutn serüveni.
Çenesi ve gözlüğü.
hayali ihracat.
Geçen yeğenin öğrenci belgesini almak için lisesine gittik.

Liseler tanıtım için bina boyunda bir gurur listesi çıkarmışlar, öğrencilerin isimleri, karşısında kazandığı üniversite şeklinde.

Malum söylemezsek olmaz bu lise, cemaatin bünyesinde.
Yukardan aşağı bakarken farkettim ilk sırada turgut özal tıp, sonra hacettepe çapa vs. Dedim ne iş noluyor yani? Mantıken daha prestijli okulu kazanan daha başarılı öğrencilerin ilk sıradan itibaren yazılması gerekir.

Yok dedi, burda işler öyle yürümez. Kendi kurumlarını sabah akşam yalayan köpek topluluğudur bunlar.

(bkz: turgut özal üniversitesi)

(bkz: fetullah gülen cemaati)
(bkz: kdv)
berbat bir ekonomi politikası ile ülke nasıl batırılır.
devletin malı deniz yemeyen domuz diyen kişi büyük olasılıkla bu turgut özal denilen adam olsa gerek..
Semra Özal .
birde kulakları çınlatılasıca oğlu.
MALATYA.
EDiT: YUH YANi BUNU EKSiLEYENiN BEN....
LAN OĞLUM ADAM malatyalı. niye kızıyon ki.
Ülkeye çağ atlatmasi.
kürttür. bosuna aglar kürtler şöyle hakkimizi yiyor tc böyle hakkimizi yiyor. ulan soysuz hainler , chp nin basinda kemal kürt , ülkede cumhurbâşkanlığı yapan kürt var neyin kafası bu. kisacasi ölmüş gitmiş ama yavsagın tekidir. bununda tayyipten farki yok , sülalesini zengin etti zerdüşt.
özal döneminde "arazi mafyası" vardı, şimdiki dönemde bizzat devleti yönetenler arazi mafyası oldu. "kupon araziler" devletin en üst makamları tarafından takip edilmeye, rüşvet karşılığı yandaşlara peşkeş çekilmeye başlandı.

özal döneminde rüşvet vardı ama bir bakan da dahil olmak üzere hiç değilse bir kaç kişi rüşvetten içeri girdi. müslüman(!) akp iktidarı döneminde rüşvetçiler devlet tarafından kollandı, bunları kurtarmak için yapılmayan kalmadı.

özal hemen hiç otobanı olmayan, imkanları kısıtlı bir ülkede otobanlar yaptı, bunlar var olan yolları genişlettiler.

özal döneminde değil özel tv'lerde, devlet televizyonunda bile oldukça tarafsız habercilik yapılırdı, şimdiki hal malum.

özal döneminde bazı ihalelerde yolsuzluklar yapılırdı, bunların döneminde yolsuzluk yapılmayan ihale kalmadı.

özal döneminde özel bankalar sahipleri tarafından batırılırdı, bunların döneminde devlet eliyle batırılmaya çalışılıyor.

özal döneminde herkes özal'a ağzına geleni söyler, kimse dava edilmezdi, bunlar önüne gelene dava açıyor.
"benim memurum işini bilir" cümlesi. Sonra "müsteşarım, bakanım, başbakanım da işini bilir" diyen AKP'nin de habercisi olmuştur.

Aynı hırsızlık, rüşvet, yolsuzluk mirasını paylaşmaları da cabası.
tepemize yapan bulgar göçmenleri,ulan o zamanlar bunların karı-kızları turk erkekleriyle evlenmek icin uste para veriyorlardı simdide burunlarından kıl aldırmıyor haspam.
türkiye'ye birçok ilkleri yaşatan merhum önder.

biz ondan razıyız, allah'da ondan razı olsun, ruhuna rahmet etsin. mağfiret etsin.
Kürt ve vatan haini.
adanadır.
edit: niye eksiliyorsun kardeşim benim gençliğim turgut özal bulvarında geçti sana ne benim aklımdan. anan bile gelebilir.
icraat .
babamın bana ufak yaşta öğrettiği ve benim de mahallenin çocuklarını arkama katıp bağırdığım slogan.

- çankaya nın şişmanı, işçi düşmanı!
papatyalar.
gelen yabancı yatırımcılara oğullarımı da ortak yapacaksınız demesi.
abd'den cia'yim emriyle gelip türk pazarını abd şirketlerine açması.
kürtlere federasyon tartışılmalıdır demesi.
ermenilerin azerileri katliam yapması sırasında "onlar şii, iran'a daha yakın demesi".
(bkz: debug yapan cumhurbaşkanı)