bugün

Bu akşamki hareketiyle olası finalde SMS sonucu kaybetmeyi garantilemiştir. Bildiğin riyakar adam. Ufacık beyniyle uyuttuğunu sanıyor. Sahrayı yazmadı tabi yarın birebir dokunulmazlık oyununda karşısına sahrayı almak iÇin.
gariban delikanlı ayagına yatan ibnenin teki.
Allahımın dengesizi. Bugün diyorki bu konsey cehennem gibi vs. Oysa dün kağıda yiğitin adını yazıp artist artist buruşturmalar falan. Amac tamamen dikkat çekmek falan. Götü başı oynuyor ibnenin.iste bu kadar.
8 7 kazandıkları ödül oyununda 8 sayıyıda tek başına kazanan yarışmacı rekor kırmıştır.
Merve ve gökhan ı tek başına duman etmiş Survivor yarışmacısı.
Adam sekizde sekiz yapip sayilari sahraya gommustur efendim.
yapmacık ve itici hareketleri olan varoş.
Adam striptizci olsada belliki mecburiyetten falan yapmis. Yarismanin basinda kumsalda onune gelen kiza ar yu disko diyen ayilara benzetsemde simdi favorim olan has adamdir. Bu adamin her nazida cekilir arkadas.
Yokluk iÇinde yaşamış biri olarak her zaman iÇi dışı bir biri oldum. Bu adam gibi insanların yüzüne gülüp oy verirken farklı konuşan iki yüzlü birine üzülecek hiÇ bir şey görmüyorum. AÇıkÇası adamın yaptığı ben buradayım ben de varım diye ağlamak. Bir nevi aşağılık kompleksi. KüÇükken sevgi görmemiş, günü kurtarmak iÇin ailesi tarafından okutulmayıp haftalık işlerde Çalışmış biri. Buna rağmen üzülmüyorum Çünkü yaşadığından hiÇ ders almamış.
turabi catamaran olsa daha yakışırmış benliğine.
Yaptigi fakir edebiyati degildir. Gercekten zorluklar yasamislar, soyledikleri yalan da degil. Bu adami ben de sevmiyorum ama herkes saygi duymak zorunda. Bilet paras yuzunden halasini hic gorememesi da beni gercekten uzmustur. Odul oyununu iyiki kazandilar.
ahmet dursun'la kıyasladığımızda yoksul olduğu doğrudur.
bu ülkede bu kadar insan yoksulken,çocuklar yatağa aç giriyorken
insanlar üç kuruşa asgari ücretlerle çalışıp madenlerde ölürken
striptizci gogo boy'un fakir fukara edebiyatı mide bulandırmaktadır.
bu da survivor kurgusunun bir parçası olsa gerek.
survivor da yaptığı hareketler ( oy kullanırken laf söyleyip kutuya atmaları, kişileri rencide etmeleri ) ve sonrasında acun'a dönüp '' bizden kimse gitmesin, herkesin hayali var '' demesi... karakterinin aslında çok kötü olduğunu gösteriyor. tolga karel'den daha iyi oyuncudur. halka kendini çok güzel acındırıyor.
acun ılıcalı nın survivor favorisidir.yarışmayı bir şekilde ona kazandıracaktır.
tiyatrocunun kralı.

insanın yüzüne gülüp arkasından tonlarca laf söyleyebilen karaktersizin önde gideni.
bu kadar oyu kimlerden aldığını merak ettiğim survivor yarışmacısıdır.
Bizim halkımız ağlayan adamı sever.
Bu yüzden delikanlı bu yüzden o oylar. sürekli biz şöyleyiz biz böyleyiz şunu çektim bunu çektim.
Gerek yok be kardeşim hiç gerek yok bunca edebiyata. Televizyon şovu yapmakla kazanırsın elbet ama bu kadarına gerek yok.
Benimde cebimde beş kuruş olmadan sıcağın altında yürüdüğüm babama gelipte bir gün olsun para istemediğim günler oldu. Hala öyledir ne isterim ne gıkımı çıkarırım. Şu güne dek asla param yok demedim kimseye demem kimseye muhtaç olmadım çok şükürler olsun. Ama şunu yaşamadık bunu yaşamadık fazla mı rol?
Hak ediyorsan kazan göz yaşınla değil bileğinle.
survivor'u sevmem, turabi'yi tanımam, acun'u hiç sevmem lakin geçen gün biricik annem bu yarışmayı izlerken şu araba ödülünü takip ettim de bu adam gerçekten yokluk görmüş birisi bu çok bariz net. arabayı kazanınca ki yaşadığı duygu patlaması falan bunlar hep bana tanıdık gelen ifadeler. üstelik adanaspor'da oynarken şu mekan senin bu mekan benim diye gününü gün eden, sahada tökezleye tökezleye yürüyebilen ahmet dursun'un eline vererek kazanması kendisine olan sempatimi 2'ye katladı.
umarım yarışmayı bu arkadaş kazanır. final bölümü hangi gün bilen arkadaşlar bilgilendirirse sevindirik olurum.
çoğu zaman itici bazen de sempatik bulduğum survivor 2014 yarışmacısıdır.
adı birkaç platformda birkaç kez duyulan kişi. sanırım survivor'da takılıyor. benim anlamadığım bu yarışmayı izleyen kesim. baksan acun'u eleştire eleştire bitiremeyen adamlar hala kaçırmadan programlarını izliyorlar. ben bu milleti anlamıyorum işte arkadaş.

boş ve gereksiz ünlü olacaklardan sadece biri.
26 yaşında olduğunu duyunca oha falan olduğum insan.
biraz önce gökhan keser'e yüzyılın ayarını vermiştir. güldürdü.
nasıl ilk 4 e kaldığını anlayamadığım survivor yarışmacısı.
iki ağlayınca, anam, halam, babam deyince halk duygusala bağlıyor her halde.
yiğit gibi bir adam eleniyrsa bu ilkeden cacık olmaz.
kameralara farklı arkadaşlarına farklı konuşan yarışmacı.

hırs ve heyecanıyla programa keyif katsa da karakter yapısı olarak sınıfta kalmıştır.
oyunlarda yigit ten cok daha basarili. finale cikmasini hak etti fakat bir dokunulmazlık daha kaybederse işi baya riske atar.