bugün

ülke iyide içindekiler kötü.
imzalıyacak neyi var bunun amk durumudur.
yeteneğinin veya neci olduğu belli olmayan bir şaklabanın imza günümsü. buraya hakikaten gidenler olacak. düşünsene, bu herif zaten normalde de yetersiz bir adam. ülke halkına hiçbir şey katmamış hatta bir de senin, benim kafamı sikmiştir uzunca bir süre. ve millet gidip bunun imzasını falan alacak, egosunu sıvazlayacak.
enteresan gerçekten.
en az sedat peker'in miting yapması ve tolga zengin'in kaleci olması kadar saçma olay.
hangi sıfatla? kitap falan mı yazmış Allahın kekosu?
sik gibi bir ülkede yaşanıldığının ispatıdır.
imzalayana bakmayacaksın, imzalatana bakacan.
Başta şaka sandığım olaydır. Vay be ciddi ciddi bu adama imza günü düzenlemişler. Nesi varmış ki bu adamın? Albümü, kitabı falan mı? Yazık ki şu günleri de gördük.
adamın boktan biri olduğu gerçeğini geçtim de, ne imzalayacak lan gerçekten?
Bu türkiye'nin bir küçük amerika olduğunu gösteriyor. aslında bunu kemal sunal yıllar önce anlattı filmlerinde. bir vatandaşın bir anda nasıl ülke gündemine geldiğini. biz ne kadar eleştirsek de en iyi tepki bu tarz şeylere prim vermemek ama her malın bir alıcısı var. o organizasyonda bile izdiham olabilir.
tanım. ülkenin ay qu seviyesini ortaya dökecek olan imza günüdür.
imza almaya gidenlerin oy kullanmaları yasaklanmalıydı...
cidden böyle şeyler yapılmalı türkiye' de.
mesela seçim öncesi çok aptalca bir şey yapılıp, ona katılanların oylarının sayılmaması filan.
gelenlerin yaş aralığı 8-11 olacaktır. akıl yaşından bahsettim tabiki.
adam sorunlu imza gününe gidecek olanlar daha sorunlu ..
sonrada diyorlar vay efendim başımız dertten g..tumuz skten niye kurtulmuyor ..
dip not: boş senet imzalatmak için bundan iyi fırsat olmaz ego zirve yapmış neye imza attığına mı bakar..
Kamyon arkası sözlerini bi kitapta topladı galiba..
ülke nereye gidiyosa ben gelmiyorum aq.
entrylere bakarken ödüm koptu turabiye de duyar kasılcak diye,allahtan daha yok.
imza günü olan arkadaşı aşağıladıkça aşağılıyoruz ama sorun onda değil bizde. Aziz sancar (kim olduğunu hatırlayamadın değil mi? N bel ödülü alan hani) kitap yazsa burada 10 kişi okumaz (ben de dahil, birbirimizi yemeyelim) ama bu adamın kitabını görsek ne yazmış lan bu dingil diye alıp karıştırırız. O yüzden bırak o klavyeyi de bir çay koy gel.
neye imza atacakmış merak ettiğim kişinin imza günüdür. aramızdan bi kurban seçip gönderelim neye imza attığına bakıp koşarak uzaklaşsın.
Sanırım kamyon arkası lafları derlediği bir kitabı çıktı. Bu ihtimal dışında imzalatabileceği ne olabilir ki? Neyi imzalayacaklar? Ayrıca serbest çağrışım: (bkz: nereye sıçacaklar)
turabiye imza günü düzenlenen ülkenin en büyük takımının kalesinde de tolga zengin oynuyo.
kapitalizm böyle bir şey işte. turabi'ye imza günü de düzenlettirir, ajdar'ı televizyonlara çıkarıp şarkı da söyletir. adam kim olduğuna ya da vasfına bakmıyor ki, para gelecekse kalabalık yapacaksa alışveriş merkezinde onlar için yeterli.
yakın olsam gideceğim durumdur. türkücü değil mi bu adam.
ne yazık ki yine klişeye bağlayıp "kapitalizm ne kadar boktan bir şey" diye içimde çığlıklar atmama sebep olan olay.
bazen bir tımarhanede yaşadığımız gerçeği ayan beyan ortaya çıkıyor. bu da o anlardan biri.
sonunda günü de Belli Oldu, çok şükür. Gün öncesinden gidip çadır kuracağım, izdiham falan Olur diye. Turabi işte bu. Sen imza günü düzenlersin de Biz Seni Yalnız bırakır mıyız ?
bu adamın imza günü düzenlemesinde bir problem görmüyorum. arz talep meselesi sonuçta. asıl kafama takılan bu adamdan imza isteyenler. ne yaptı bu adam ? kitap yazsa kitabını imzalatırsın, şarkı söylese albümünü imzalatırsın, yani bir sike derman olsa gider anı diye alırsın imzanı tamam ama bu adam ne yaptı sevenleri açıklasın da aydınlanalım amk.

tanım: bir etkinlik.
(bkz: edecek küfür bulamamak)
güncel Önemli Başlıklar