bugün

(bkz: gözleri altı ok şeklinde gülen surat)

18 milyon liraya mal olmuş. yanlış anlaşılmasın sakın, ışıklı başkanımız sadece restorasyonuna harcamış bu miktarı, şatonun.

helal olsun, izmir kürdü cehebeli layiq bir gey olarak takdir ettim qendisini. tamam, izmirin ücra bir köşesinde gecekonduda yaşıyoruz biz ayilecek ama olsun. sonuşta başqan adam.

benim tepkime koyduğum nokta aktırollerin bu durumu eleştirmesi. ne var bunda ayol, anlamıyorum ki. neymiş efandım ışıklı başkanımız şatoda istikamet edecekmiş, on yüz bin milyon tale para harcamış;

biz susuzluktan kırılıp, ciyerlerimize bok kokusu çekiyor başqanımız ise 26 odalı, özel sineması olan, 5 banyolu, 4 tufaaletli, sipor salonu olan, sauna, buhar odası, türk hamamı, şarap mahzeni, maşaz odası bulunan şatoda keyif yapıyormuş.

şu an seşim olsa yine oy verirmişiz, asıl koyun bizmişiz, tüm bunları hak ediyormuşsuz felan filan diyerek algı mütayitliyi yapıyorlar. size ne ayol, biz halimizden aşkı memnunuz. siz kendinize baqın psiliqler.

hem size ne yha, size ne? yılanlar, belediye binasına pisiletle gidip gelerek yaptığı tasarruftan karşıladı şatonun masrafını, ışıklı başkanımız!

hofff, baq yine başıma ağrılar girdi ayol. zaten obsesif kompurosör bozukluğu hastasıyım. folqaan, folqaaannn, folqanı getirin bana, folqannn!!! bebeyim belimi ovalamaz mısın biraz tatlım? evet.

görsel
(bkz: çok iyi oldu çok da güzel iyi oldu taammı)

kınadım kendisini, mahzene yobaz silkme odası yapmayı unutmuş.
görsel
şato?
yok saray mk...

bunlar tunç soyer'i neden sevmiyorlar biliyor musunuz?
chp'li olduğu için, solcu olduğu için falan değil.

bunlar tunç soyer'i sevmiyorlar çünkü, tunç soyer'in babası nurettin soyer, fethullah gülen piçini 1971 yılında hapse atan savcıdır.
(bkz: tunç soyer in babasının fetö yü hapse atması/#41011705)

işte bu yüzden tunç soyer'i sevmezler.

50 yıllık hesapları, kinleri var...
güncel Önemli Başlıklar