1. 1.
  son 5 yılın tek gerçek türk futbol yıldızı.
  25 -33 ... komandost
 2. 2.
  bencil davranmasa cok rahat yurt dısında oynayabilecek fb oyuncusu.
  4 ... sazan
 3. 3.
  lorantın ben keşfettim dedigi, ama zaten fenere geldiginde bir yıldız olan sakarya nın bagrından kopmus hafif amele bit insan altın kolyesi sebebiyle; ne inatsa halen takmaya devam etmekte yeter.
  2 ... leon
 4. 4.
  (bkz: şeker kız tuncay)
  5 -6 ... paccino5
 5. 5.
  milana gitmesi aziz yıldırım tarafından engellenen türk futbolcu. tuncay kardeşimizin aziz yıldırım a helalinden bir teşekkür borcu var demek ki...
  2 -2 ... selmagezinir
 6. 6.
  pek olmayan tekniğiyle garip garip hareketler denemeye çalışır, top her ona geldiğinde mutlaka bir kere ayağını topun üzerinden geçirir. mücadeleci, çok koşuyor, bir o kadar da hırslı ama futbol zekası gerçekten eksik. bir de adidas ın reklam fotoğraflarında kameramana dünyaya yeni inmiş gibi bakıyordu.
  3 -2 ... elendil
 7. 7.
  Türk futbolunun pelesi diye ortaya atılan rakip taraftarları tahrik etmekten başka bi işe yaramayan basit futbolcu parçası.

  (bkz: tahrikçi)
  -13 ... kurabiyecanavari
 8. 8.
  22 mart 2006 fenerbahçe-galatasaray maçından sonra,''bir baba hindi cimboma bindi''repliğiyle terbiyesizliğini ayyuka çıkarmış alyanak. edalı işveli köylü güzeli. bir beşiktaşlıyı bile çıldırtmıştır bu terbiyesizliğiyle.
  3 -9 ... veritaserum
 9. 9.
  her derbide rakip futbolcuları, rakip taraftarları tahrik eden ve medyaya saf çocuk numaralarıyla bunları yutturan sevimsiz futbolcu...
  2 -3 ... cyranox
 10. 10.
  yaratici beşiktaş taraftarı "bırak bu baba hindi ayaklarını tuncayy, bunlar reklam kokan hareketler!!! sizin gibi gençleri inönü'de görmek isteriz." pankartıyla ayarın kralını vermiştir T.Ş(24) e.
  1 -5 ... cyranox
 11. tuncay şanlı Başlığındaki Önemli Entry'ler