bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    her gol sonrası yapması nedeniyle fenerbahçe taraftarının dahi dalga geçtiği, sonrasında hakkında bu tribüne değil tanıdığım birine bir göndermedir açıklamasını yaptığı hareket.
    6 ... yalnis
  2. 2.
    hemsire bi tanıdıgı mı var, sevdigi mi var? yoksa hayalindeki meslek mi? sorularının sürüsunu akla getiren ilginc bi haraket, her macta yapılmaz ki??
    11 -1 ... twisted transistor
  3. 3.
    (bkz: kendi tribününe sus işareti yapan futbolcu)
    biri yanlış öğretmiş olmalı.
    normal olan ise tezahürat yapan rakip taraftara sus yapmasıdır.
    6 -1 ... katil balik nemo
  4. 4.
    bir gün kadıköyde yapacak diye bekliyorum ben. *
    5 -1 ... istanbul icin efkar vakti
  5. 5.
    manchester united maçında farkı 2'ye indiren bir gol attıktan sonra dahi old trafford'da bu işareti yaptığını düşünüldüğünde sus işareti değil kendine özgü ve bir o kadar da manasız ve itici bir gol sevincinden ibaret olduğu anlaşılan hareket.
    1 -1 ... schenardi
  6. 6.
    (bkz: tuncay hemşire)
    3 -2 ... fowler
  7. 7.
    old trafford daki malum * maçta durumu 4-1 den 4-2 ye getirdikten sonra yaptığı en karizmatiği, en tadından yenmez olanıdır **
    1 -1 ... reconquista
  8. 8.
    tuncay'ın manchester'dan 6 yedikleri maçta bile yaptığı,ki bu zeka seviyesini gösterir heralde,sonrasında kendisiyle dalga geçilmesi üzerine kıvırarak birine gönderme vb yalanlarını söylediği hareketi...
    4 -2 ... of anam nalan
  9. 9.
    yuzune bakanın 3 yıl kısmetını kapadıgı bır tıpe sahıp oldugundan olsa gerek
    " abi gol attım bari simdi susun bi sevineyim " seklınde acınası bir harekettir.
    (bkz: bırakın sevinsin)...
    1 -3 ... darkerway
  10. 10.
    lisedeyken yaptığına şahit olmadığım büyük ihtimalle sonradan edindiği bir nev'i beden dili hareketi.
    2 -1 ... dogupark