1. 1.
    her gol sonrası yapması nedeniyle fenerbahçe taraftarının dahi dalga geçtiği, sonrasında hakkında bu tribüne değil tanıdığım birine bir göndermedir açıklamasını yaptığı hareket.
    6 ... yalnis
  2. 2.
    hemsire bi tanıdıgı mı var, sevdigi mi var? yoksa hayalindeki meslek mi? sorularının sürüsunu akla getiren ilginc bi haraket, her macta yapılmaz ki??
    11 -1 ... twisted transistor
  3. 3.
    (bkz: kendi tribününe sus işareti yapan futbolcu)
    biri yanlış öğretmiş olmalı.
    normal olan ise tezahürat yapan rakip taraftara sus yapmasıdır.
    6 -1 ... katil balik nemo
  4. 4.
    bir gün kadıköyde yapacak diye bekliyorum ben. *
    5 -1 ... istanbul icin efkar vakti
  5. 5.
    manchester united maçında farkı 2'ye indiren bir gol attıktan sonra dahi old trafford'da bu işareti yaptığını düşünüldüğünde sus işareti değil kendine özgü ve bir o kadar da manasız ve itici bir gol sevincinden ibaret olduğu anlaşılan hareket.
    1 -1 ... schenardi
  6. 6.
    (bkz: tuncay hemşire)
    3 -2 ... fowler
  7. 7.
    old trafford daki malum * maçta durumu 4-1 den 4-2 ye getirdikten sonra yaptığı en karizmatiği, en tadından yenmez olanıdır **
    1 -1 ... reconquista
  8. 8.
    tuncay'ın manchester'dan 6 yedikleri maçta bile yaptığı,ki bu zeka seviyesini gösterir heralde,sonrasında kendisiyle dalga geçilmesi üzerine kıvırarak birine gönderme vb yalanlarını söylediği hareketi...
    4 -2 ... of anam nalan
  9. 9.
    yuzune bakanın 3 yıl kısmetını kapadıgı bır tıpe sahıp oldugundan olsa gerek
    " abi gol attım bari simdi susun bi sevineyim " seklınde acınası bir harekettir.
    (bkz: bırakın sevinsin)...
    1 -3 ... darkerway
  10. 10.
    lisedeyken yaptığına şahit olmadığım büyük ihtimalle sonradan edindiği bir nev'i beden dili hareketi.
    2 -1 ... dogupark