1. 1.
  anadolu holdingin yönetim kurulu başkanı. şirketi coca cola türkiye distribütörü aynı zamanda.
  ... brhmbl
 2. 2.
  (bkz: anadolu grubu)
  (bkz: çırak)
  ... beyazyelkenli
 3. 1.
  Milliyet Gazetesi 7'nci sayfada Kadife Şahin'in Anadolu Grubu Başkanı Tuncay Özilhan'la yaptığı ropörtaj yer alıyor. TUNCAY ÖZilhan söyleşide ilginç açıklamalarda bulunuyor; "Otomotiv'de yabancılar Türk ortakları ayakbağı olarak görüyorlar. Marka, teknoloji, mali güç onların. Dolayısıyla kontrol de onlarda oluyor. Yatırım kararını da o veriyor. Bir müddet sonra Türk ortak ayak bağı olmaya başlıyor.

  O, uzun vadeli bakabiliyor, Türk ortak yatırdığı paranın karşılığını istiyor. Türk ortak onun genel dünya stratejisine ters düşecek bir takım görüşlerde olabiliyor. O da ayakbağı olacak bu ortaktan kurtulmaya çalışıyor. Honda'da ortaktık, bu nedenle dostça el sıkıştık. Isuzu'nun lokal ortağa ihtiyacı vardı, devam edebiliyoruz. *"
  3 ... beyazyelkenli
 4. 2.
  bu adam ne zaman yönetime girecek diye merak ettiğim insan.

  (bkz: beşiktaş)
  ... annemyazarolgeldedi
 5. 3.
  uc yil once kendisine televizyondan cirak secen is adami.
  ... maxsimus17
 6. 4.
  Anadolu Grubu'nun kurucusu izzet Özilhan'ın oğlu,başarılı işadamıdır.Johns Hopkins hastanesiyle işbirliği yapıp Anadolu Sağlık Merkezinin, dünyanın en iyi hastanelerinden birinin, bilgi ve teknoloji birikiminden faydalanmasını sağlamıştır.
  ... calderon
 7. 5.
  the apprentice'in türkiye uyarlaması olan çırak'ta donald trump'ın rolünü üstlenmiş işadamı.
  1 ... taharetmuslugu
 8. 6.
  son yıllarda eurolig de yaşanan başarısızlıklardan sonra bu yıl kesenin ağzını açan efes pilsen in başkanı.
  ... tekyoldevrim
 9. 7.
  (bkz: besiktas efes)
  1 ... byoser
 10. 8.
  6 şubat cuma günü Rahmi Koç önderliğinde Serdar Bilgili, Hüsnü Güreli, Nevzat Demir, Affan Keçeci, Fikret Orman, Mehmet Kazancı, Erol Kaynar, Hikmet Çetin ve Süleyman Seba nın * bir araya gelerek Yıldırım Demirören in başkanlıktan indirilip yerine kendisinin getireleceği dedikoduları dolaşan iş adamı. *
  1 ... ruvo