bugün

ankara'yı ilk keşfettiğimde harıl harıl aradığım caddeydi. kuğulu park'a giden cadde. ankara'nın beyoğlu'su.
tunalı hilmi caddesinin hala rağbette olduğunu okumak sevindirici.
2 saate burada online olacağız. mekanda takım elbiseli elinde bira önünde macbook birini görürseniz o biziz..
ankara'nın elit caddelerinden biri. kavaklıdere'dedir. genellikle tunalı olarak kısaltılır.
Abartılmış tıklım sikiş bir cadde. iki yanında dükkanlar var. Trafik aşağı doğru tek yön akıyor ve kuru kalabalık ergenler çoğunlukta olmak üzere başıboş tayfa yürüyor.
Eskisi kadar güzel olmayan ya da bana güzel gelmeyen Ankara 'nın bir caddesi.
şu an volta atmak için ömrümden verebileceğim yer.
haftada 4 gün tek başıma olta attığım cadde.
evime yürüme 10 dk olmasına rağmen tenezzül edip gitmediğim cadde. sosyete değiliz çünkü.
eski evimi barındıran cadde. kim bilir şimdi nasıldır.
Ankarada kimse caddesi kısmını kullanmaz. Aynı karanfil sokağa karanfil denildiği gibi buraya da tutmalı Hilmi denilir direk.
Tabi muadilleri Sakarya falan da vardır.
Ankara da aşık olmak zor iki gözüm şarkısını dinlerken aşık olduğum cadde. Vay be üniversite yılları..
Bir tane bile çirkin insanın olmadığı sokak, herkes manken gibi. Kızılaya doğru indikçe insanlar normalleşiyor ulusa doğru inerseniz orklarla karşılaşıyorsunuz.
Ankara ne ki Caddesi ne olsun diye düşündürür. Evet.
Gezi parkı olayları gelir yadıma.
adında "gel beni gez dolaş" çekiciliği barındıran cadde ismi. hiç gezmedim, merak ediyorum umarım nasip olur.
Bu saatte Serkeş yürümek için birebir.
Hava mis gibi yağmurlu hem.
Sikko Ankara'nın idare eder 1-2 yerinden biri.
Anlık görseli böyledir.

görsel
böyle uzun uzun tunalı hilmi caddesi yazınca sanki farklı bi yermiş gibi geliyor. tunalıdır orası. tunalı dersin herkes anlar. hilmi cadde madde...
ankara'da sevdiğim tek yer.
eve yakın olması hele tadından yenmiyor, seviyoruz.
kıtır'da bira içecekler fav.
Edit: Random kapanmış la.
Flamingo ve paşabahçenin kapandığını şimdi öğrendiğim, bir yıl kadar çalıştığım, eşimle ilk buluşmalarımızın gerçekleştiği cadde. Kuğulu'dqki sabah kahvaltılarımız aklıma geldi.

Hey gidi günler...
O değilde hemen bestekara girişte erkin koray çakması bi abimiz var hiç üşenmeden tın tın tın akşamı eder.
Herkesin dedigi gibi onceden daha guzeldi.
Akşam kitap alacağım cadde.