1. 1.
  Şubat 1973'te Eskişehir'de doğan,Yaşar Nabi Nayır Şiir Ödüllü(1994) ünlü yazar..Eserleri; Ayabakanlar(1994),Akademi(1998),Git Kendini çok sevdirmeden(2002),Bu işte bir yalnızlık var(2003),yolda üç kişi(2005),aşk neyin kısaltması(2005)..
  5 -1 ... thoth
 2. 2.
  aynı zamanda galatasaray lisesi yıllarında arkadaşlarıyla kurduğu ve "Denize Doğru" albümünü çıkarttıkları kumdan kaleler adlı müzik grubunun solistliğini yapmıştır..
  7 ... thoth
 3. 3.
  yazarlık vasfını acilen üstünden silkip atması gereken aksi halde eleştiriye doyamıcak boş kalem adamı
  9 -2 ... prenses oharannes
 4. 4.
  bu aralar bir başka yazar iclal aydın'la beraber olan,zannımca çok yakışıklı ve başarılı kişidir.ilk üç kitabı çok hoştur.*
  4 -1 ... elendil
 5. 5.
  gamzelerine tükürülesi , yazarımsı büyük bir hayal kırıklığı ...
  5 -4 ... peter tırpan
 6. 6.
  eleştirilerden kurtulamayan yakışıklı yazar...
  2 ... alchemilla
 7. 7.
  solistligini yazarligina yegledigim, sana dair adli güzel sarkiyi söyleyen insan..
  3 ... kurbaalarprensolur
 8. 8.
  bence günlük konuşma diliyle yani sade,yalın bir dille yazan ve bu yüzden herkes tarafından okunup anlaşılabilen,ama bence son kitabı pek iyi olmayan gamzeli hoşşş güsell bi ağbimiz
  2 ... prensess
 9. 9.
  iclal aydının x kromozomlarından birinin y ye dönüşmüş hali.
  8 ... tequila cup
 10. 10.
  ali atıf bir'in küçük bi yorumu:

  "Tuna Kiremitçi ile aynı dergide yazmak kolay değil.
  insan ister istemez 'tasvirli' düşünmek zorunda kalıyor. Tuna'nın işi de zor biliyor musunuz? 'Adam yataktan kalktı,' diyecek. Ohooo... Oraya gelene kadar, adam rüyadan uyanıyor, gözünü açıyor, yarım simit susamı kadar büyüklükte fırından yeni çıktığı belli çapağıyla dans ediyor, geniş alnına düşen kestane rengi saçlarını eliyle geriye tarıyor, sol eliyle patlayacak haldeki sidik torbasını avuçlayıp, hafif bırakıyor... Ay, durun şiştim, ben en iyisi işi uzmanına bırakıp bildiğim işe, reklam analizine geçeyim."
  http://www.radikal.com.tr
  8 -2 ... cikarinbeniburdan