1. 1.
    linkte görülen videodur. ulan memleket ne kişilerin eline kaldı rte uykusuz günler geçirsin tunç bey şu gemide olsaydım açık denizlere olsaydım parçası eşliğinde dans etsin. yazık..

https://twitter.com/marka...tatus/1172447718020505600
    17 -21 ... frank lucas
  2. 2.
    chp nin çalışma değil eğlence yaptığını gösteren acımasız gerçek realitedir. evet..
    11 -16 ... frank lucas
  3. 3.
    ne guzel egleniyor adam.
    ulan nerede mutlu bir insan, nerede keyif alinan bir ortam var, onu sikin tamam mi. kimse yaşamdan zevk almasın.
    34 -9 ... bigbangtheory deki ruh hastasi
  4. 4.
    tunç soyer bizzat renkli bir kişilik ve entellektüel bir adam, karısıyla iki eğlenmiş iki ilgi çekmiş bunda batan ne var.
    verdiği eğlence davetinde milyon dolarları mı havaya saçmış, striptizci dansöz mü oynatmış.
    13 -2 ... sweet mandarine
  5. 5.
    Laik dans ne oluyor neyse izmirin kurtuluşunu kutladıkları törende sanki esaret altındaki ülkeler gibi kendi kültüründen utanıp doğru düzgün bile olmayan kopya bir dans yapılması utanç verici.
    5 -8 ... attilababurmete
  6. 4.
    Hayat dolu, enerjik insanlara tahammülünüz yok ezik ruh hastaları.
    Başkan şahane eğleniyor yalnız.
    16 -3 ... goddesss of darknesss
  7. 7.
    insanları bunlarla eleştiremezsiniz.

Dersiniz ki Tunç soyer hdp'lilerden daha hdp'li. Eyvallah.

Sevmem kendisini ama mantıksız bir eleştiri.
    1 -3 ... huseyin c
  8. 8.
    Bu dansı ak partili biri yapsa 10 sene dillerinden düşmez. Pişmiş kelle gibi bide hiç mi yakışmaz bir insana insan olmak.
    5 -14 ... desifreleyici
  9. 9.
    Sanırım ata binip üstünden düşmediği için sorun olmuş bazı insanlar için. Adamlar dans eden belediye başkanı mı görmüş, onlara göre başkan bağıran, vatandaşı ezikleyen, oynayan insanları alkışlayan, sadece seçim zamanı odasından çıkıp halkı gezen birisi. izmir hain düşmandan kurtulmuş ve başkanım gereğini yapıp bunu kutluyor. Kuduran kudursun.
    8 -2 ... leblebidennemkapan
  10. 10.
    videoyu bana atan ortamın hit yazarlarından birine teşekkürlerimi sunarım. bizde satış nik adı verilmez sırdır ama hiç ummadığınız bi yazar.

tanım : tunç soyerin boş beleş başkan olduğunu gösteren gerçektir. net..
    6 -12 ... frank lucas