1. 11.
    --bağdat a ilk amerikan bombası düştüğünde paramızı isteriz

demiş olmak ve komşu bir müslüman ülkenin halkının canını para karşılığında siyonistlere satmak kadar adice bi hareket mi? bence değil
    7 -1 ... arbutus unedo
  2. 12.
    Bu cehape de cehapeliler de iflah olmaz.
    2 -4 ... abuzer komurcu
  3. 13.
    --- yunan mitolojisindeki bir kralın ismini yüzer iskeleye vermek?

büyük hainlik.. bunların soyu yunan.. hepsi gizli mason, hepsi gizli siyoniz.. bu cuhapelilerin içlerindeki ukteler bir bir dökülüyor.. allahsız bunlar, kedi köpekle ilişkileri var..

--- yunana egede ada vermek?

sinci o duruma göre değişir.. eğer veren rizeli bir yiğitse muhakkak geçerli sebepleri vardır. hem ada değil adacık onlar... hem de sevgili rizeli yiğidimiz namaz gıliy.. başı secdeye değiy...
    7 -3 ... arbutus unedo
  4. 14.
    Bu konuda bir cevap gelmedi mi ki hiç?
    Maraz ı hacette sükut cevaptır.
    -1 ... bratva
  5. 15.
    https://galeri.uludagsozluk.com/r/2117437/+
    https://galeri.uludagsozluk.com/r/2117439/+
    https://galeri.uludagsozluk.com/r/2117440/+
    3 -2 ... ben de yazdim
  6. 16.
    Yüzlerce yıllara kadar dayanan tarihi ve milli kahramanlarımız varken sen git elin sana hınçla düşman olan yunanının tarihi mitolojisindeki ismi iskele adı olarak uygula.

bir işte ilk icraate bakarım sonra da yapana bakarım. hiç şaşırtmadı.
    3 -4 ... intifada 27
  7. 17.
    akepeliler vermiştir. şimdi siktirin gidin.
    6 -3 ... pillars of creation
  8. 18.
    rizeli yunana 8 tane ada verirken gıkı bile çıkmayan arkadaşlar şimdi üçüncü sınıf bir mavnaya yunan mitolojisinden bir tanrının ismi verilince volkan gibi patlıyorlar.. inandırıcı mı? hiç değil..
    5 ... arbutus unedo
  9. 19.
    Hangisi daha acı bilmiyorum.
    Kendisine atatürkün partisiyiz diyenlerin pkk ve 5.kol faaliyetlerine çanak tutması mı ?
    Akp nin yaptığı hatalara bakarak ya boşverin şimdi bunu chp yapsa ne olur kafasında olanlar mı ?
    Yoksa oylar, siyasi menfaatler için parti içerisinde böyle tiplere göz yummak mı ?

Vereceğiniz kararı bilmem de bakın ne dicem. Her gün bir nebze daha tiksindiğim güzide memleketimin üzerine boşalsam bir kesim nur diğer kesim asit yağmuru diyecek halbuki bu sadece meni.
    Hani anlatabildim mi ?
    Ülkemizde partiler topluma göre değil toplum partilere göre şekilleniyor.
    Dürüst olmam gerekirse bu kel arkadaşı savunanların savunma biçimi midemi bulandırdı. Rezilsiniz.
    Memlekete harp ilan edilse bu rte gitsin yeter ki diye yunanla omuz omuza savaşacak kitleyi görüyorum.
    2 -6 ... samanyolundakisaman
  10. 20.
    zamanında kıbrıs'ta yunanla kolkola girip "yes be annem" diye bağıran yobaz takımı şimdi bir mavnaya yunan mitolojisinden isim verilince infial etmiş, şok geçirmiş...

işiniz gücünüz rol, işiniz gücünüz tiyatro, işiniz gücünüz yalan, dansözlük...
    ucuz gösteri fırsatı bulunca boş geçmiyorsunuz..

eğer milliyetçilik yapacaksanız gidin ege'de yunan işgali altındaki adalarımızı kurtarin..

ama siz dinci-yobaz takımı tansu çiller'in onda biri kadar erkek değilsiniz..
    6 -3 ... arbutus unedo