1. 1.
  3 gündür haberlerde geçen olay.

  Tunç soyer isimli belediye yöneticisi, soyundan gelme ihtimali olan yunanların işgalci gemisinin ismini izmir'de bulunan bir vapur iskelesine vermiş.

  Üstelik buna tepki gösterenlere de anlam veremiyormuş. Vay ki vay.

  https://www.sabah.com.tr/...ni-izmirde-iskeleye-verdi

  https://twitter.com/eha_m.../1348972998590517248?s=20

  Bide inkar ediyor şimdi, biz vermedik diyerek. Hayatları yalan.
  17 -12 ... kobra nejded
 2. 2.
  ülkenin de tek derdi buydu sanki aq. vermişse vermiş nolmuş? bunu bildin de noldu, işssizlik mi düzeldi, ekonomi mi düzeldi? ulan siz önce gidin de hırsızlık, yolsuzluk, rüşvet her türlü pisliği yapanları eleştirin. tunç başkana gelene kadar sizin laf söylemeye hakkınız bile yok.
  6 -18 ... anti sosyal
 3. 3.
  cuhapenin hazır fırsat bu fırsat düşüncesiyle içinde kalan ukteleri ortaya çıkarması durumudur. bunların dedeler ide böyleydi. yazık.
  1 -4 ... frank lucas
 4. 4.
  Muhaliflerin gerizekalı olan bir kısmı var, yanlış bir şeye her seferinde başkalarının yanlışıyla cevap veriyor, nedenini anlamıyorum.

  Taraftar gibi refleks göstereceğinize gerçek bir muhalif gibi davranın, göte göt deyin! Çok mu zor?
  8 -3 ... the fistingci sahap
 5. 5.
  Kasıtlı hareketlerdir.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2117416/+
  8 -3 ... visneasidi
 6. 6.
  ne işgalci gemisi ulan.

  agamemnon, yunan mitolojisinden bir kahramandır.
  7 -10 ... lions mane
 7. 7.
  türk adalarına yunan bayrağı dikip çıkarma yapanlara ses edemeyenler, gelmişler tunç başkanı sorguluyorlar. y*rrak kafalılar.
  6 -9 ... anti sosyal
 8. 8.
  asıl liman tamir edilirken getirilmiş portatif limanın adının agamemnon olması sebebiyle ortaya atılmış iddiadır. işin ilginç yanı o taşınabilir liman denizcilik bakanlığına ait. ismini de belediye vermiş değil ama yalancının hakkı olan uzuv gerekli yere monte edilmediğinden malum partileler rahatça yalan söylemeye devam edebilmektedir.
  not: eksileyenler olayın gerçeğini ortaya koymama mı kızdı yoksa o uzvun gerekli yere monte edilemeyişine mi içerlendi, bilememekteyim. lol
  5 -6 ... cincinnatus
 9. 9.
  Şayet bu olmuşsa safi götlüktür... hatta götverenliktir...

  vay amk aklı başında bir adam yok sanırım memlekette...
  5 -6 ... kralzeus
 10. 10.
  Hoş olmayan bir durumdur. Soyer, tam bir politik doğrucu çıktı.. Yunanların adalarımızı işgal etmesine de tepki gösteriyorum. Bu partizan cücükler bir bitmedi yahu.. Bir de ahkâm kesmeye çalışıyor burada hıyar.. Malum partinin çözüm sürecine veya yunanlara adalarımızı peşkeş çekmesine denk bir durum değil, fakat yine de hiç hoş değil bu. Verecek isim mi kalmadı aq. Biri parka ahmet kaya ismi verir, diğeri şeyh sait'li pankart açtırır doğuda.. Bu partilerden, illallah geldi artık.
  3 -1 ... magicovento