bugün

insanı derinden etkileyen, gençlere mesaj verip önünü açan bir pozdur.

edit;ya kardeşim, sen bulunduğun konum itibariyle insanlara ve gençlere iyi örnek ve rol model olmak zorundasın, hepimizin çoluğu çocuğu var ve bu tarz sapkın cinsel dürtüler içerisinde bulunmasından korkarız. ama gel gelelim sizler gözümüzden bile sakındığımız çocuklarımızı yanlış yollara yönelmesi için bu tarz eylemler içerisinde bulunursanız siki tutarız bizler amk. kendinize gelin ey sapkınlar.

görsel
chp izmir belediyesinin icraatlerinden biri daha.
ibneliğe giden yol baby.
(bkz: hepimiz ibneyiz)
Sizi ilgilendirmeyen durumdur defolun gidin.
Amerika'da da yapılmıltı ve biliyonuz orası yıkıldı. Zaten hep yıkık bir ülkeydi ve bizi kıskanıyordu ama asıl bu bayrak tutulduktan sonra ülke komple battı.

Ekonomi çöktü, seçimler iptal edilip tekrarlandı falan. Hep bu bayrak yüzünden, hep aynı cinsiyetten insanların aşkı/sevişmesi yüzünden oldu bunlar!

Lütfen sevgili yozgat, bayburt, konya vb. Bize yardım edin. izmir'in yıkılmasına izin vermeyin...

(img:#1853836)
ibneliğin her türlüsünü yapanların tü kaka bulduğu pozdur.
Bize ayrıştıran değil birleştiren gerek.

Mesele onların varlığını kabul etmekte değil yeğen, mesele ibnelik yapmamakta.

Edit: imla

Sözlükteki ibneler rahatsız.
Her türlü sivil toplum örgütünün şirketin kendine göre bayrağı vardır ya da amblemi.
Heteroseksüel bir erkek olarak eşcinsellerle hiçbir alıp veremediğim yoktur. Lakin ibneliğini pazarlayanlara ayarım kerimcan, bülent ersoy v.s.
Misal Derya köroğlu yahut barbaros şansal eşcinseldir bunlarla rakı içip muhabbet etmek isterim.

Ne güzel işte adam cinsel tercihleri sebebiyle aşağılanan, hor görülen, ötekileştirilen, şiddete maruz kalanlarla dayanışmış belediye başkanı olarak. insanların cinsel tercihlerine saygı duyun sığ develer!
Gökkuşağı sanmış olabilir.*
Sübyan mekteplerinde, tarikat evlerinde badelenenlerin hezeyanlarına tanıklık etmekteyiz. ibnelik dediğim tam olarak bu.
sözlügün kendileri gibi olmayanlara karşı ne kadar da çok tehammülsüz, saygısız insancıklarla dolu oldugunu gördüğüm başlık. umarım ve dilerim ki hepinizin birer 'ibne' evladı olur!
Bir izmirli olarak olumsuz bakmadığım hede, durum.
bir insan, eğer yönelimiyle diğer insanlara fiziksel veya psikolojik olarak zarar vermiyorsa istediğini yapabilir.
ilginç bir durum.
Sivas da 30 kişi...
Pardon, konu izmir olmalıydı...

Ne yazacaktım ben?
yakışırrrr.
islam sancağıyla poz desek vermez demiş dingilin önde gideni.
Hayırdır muhterem, sancak mancak fetihe çıktıkta yoksa haberimiz mi yok. Nereyi fetih eyliyoruz?

Şimdi ne ayaksın desen; herkesin dini kendine der kıvırır.
chp'nin gerçek yüzü.
görsel

birlesik krallik basbakanlik resmi hesabi bile lgbti temali profil resmi kullaniyor da bizimkiler belediye baskanina takilmis! kendinden olmayanin nefes almasina bile tahamulleri yok!
Yakışmıştır başkanımıza, beğenmeyen oy boy vermesin!
izmirli laik bir başkandan bekleneni yapmıştır.
Pek memnun değil gibi ama neyse. Daha da oy yok. Bir kere oy verdim o hatayı bir daha yapmam. Bir oy da bir oydur arkadaş.
sabah sabah kahkaha attırmıştır yazık çok yazık.