1. .
  fenerbahçe yönetiminin takındığı tavırdır. bir sezon öncesinde tümer'in para için beşiktaş'ı satarak fenerbahçe'ye gitmesinden pek bir hoşnut olmuşlardı. ne de olsa beşiktaş'ın sembolünü, kaptanını almışlardı. o zamanki açıklamalarda hep "futbol profosyonellik işidir, bunlar normal şeyler" diye açıklamalar vardı. Ancak şimdi rüştü reçber'in yani fenerbahçe kaptanının beşiktaş'a gelmesi sebebiyle ayaklandılar. "Vay efendim takımını para için sattı, hani bizden başka takımda oynamazdı" diye açıklamalar geldi. yavrucanlar geçen sene bunlar profosyonellik değil miydi? nedir bu şiddet bu celal?
  9 -6 ... eagle is free
 2. .
  fenerbahçemizin başkanı polemik yaratmak yerine rüştü'ye tepki gösterilmemesini istemiştir. bu olay roberto carlos'un imza töreninde gerçekleşmiştir. inanmayan izleyebilir.
  (bkz: polemik yaratmaya çalışmak)
  2 -2 ... hothead
 3. .
  canlı yayında kalkıp beşiktaş'tan başka yerde oynamam deyip, statta fenere küfredip sonra da oraya gidersen tencere olur. eğer sen kendi futbolcunu, kaptanını kalkıp döversen, sonra bu futbolcuya kalkıp beşiktaş taraftarı çiçek verirse o adam o takıma gider. bu da kapak olur.
  2 -2 ... eagle is free
 4. .
  nobre'nin gelmesi ve golü takmasıyla birinci kapak geçen sene takılmıştı. tabii tümer'in tenceresini unutmamak lazım. bu sene de rüştü etti iki. arka arkaya beş kapak toplanınca beşiktaş'tan bir tabak hediye olacak.
  1 -2 ... eagle is free