bugün

otur o teröristin tohumlarını kim atmış , kim büyütmüş onu düşün önce. böyle komik kelime oyunları hiçbir işe yaramayacak, bu kirli savaşın nefretini büyütmekten başka.

ha şimdi sen kıçıkırık solcu, hümanist filan dersin. ne kıçıkırık bir solcu, ne hümanist bir vesaire değilim.

halkların kardeşliği ne inanan bir sosyalistim!

sizin o komik söylemlerinize ve hergün evlerimize giren şehit cenazelerine sevinenlere inat,

yaşasın halkların kardeşliği diyorum bir kez daha.
vakti geldiğinde (bkz: call of duty) mi oynuyacağız diye düşündüren başlık. *
(bkz: katilleri öldürmek)
(bkz: tüm teroristler agaçtır ve agaclar budanmak ister)
'terörist'in ne skim olduğunu hala anlayamamış zihniyetin ortaya attığı bir çocuk tekerlemesidir. "kimdir terörist? kimler resmi terör yapar? devletler de terörist olabilir mi? kişiler tek başlarına terörist olabilirler mi? terörist ve bölücü arasındaki fark nedir? terör nedir? ne demektir?" bunları bilmeden böyle konuşmak gerzeklik, biliyor olmaya rağmen konuşmak faşistliktir.
çiçeğin toprağına elektirik verip dallarını filistin askısına alınması önerilir.
hani nerdeler.sıçıp sıvayalım o zaman.
çok önemli bir detay atlanması ile birlikte güzel bir yaklaşımdır, bir bu gübreyi kim verecek ve en önemlisi iki biz bu çiçekleri nasıl linç edecez?

--spoiler--
annem bana küçükken çiçekleri ile nasıl diyaloğa geçtiğini anlatırdı, onlara güzel sözler söyleyince daha da hızlı büyülermiş, suyunu vakitli verecen, yeri sabit olacak, güneş gören bir yerde olacak. der dururdu.
--spoiler--

sabah 05 suladır, etrafın en sessiz olduğu an mahallede satışı yasaklanmış olan gübreyi bulabileceğimiz bir yer arıyoruzdur, birden sırtlerında 3 hilal li bayrakla gezen iki adam görünür...

-ne geziyorsunuz burada?
-gübre arıyoruz abi
-ne yapacaksınız gübreyi?

ne yapacak behey cahil sanki bilmiyor, sarıp içeçek halleri yokya, terorist denk getirmişiler bizimkiler gübreleyecek.

-bak hemşerim, ben sana bir jitem kimliği vereyim, yanına da 500 kişi filan gidin linç edin, olmazmı? şimdi gübreyi çok sağlam bir yere koydum çıkaramam.
-olmaz, teroristler bir çiçekdir, gübre vermemiz lazım.

yakında terorizm vergisiadı altında piyasaya çıkabilecek verginin sinyali olabilir.

not:spoler orada çok gereksiz olmuş, çiçek seven insanlar tedirgin