bugün

hmm öyle miymiş.
Ben bıraktım artık bu konuları, insanın sınırlı 3 boyutlu evren algısı kuramını aşıyor bazı şeyler, onun için üzümünü yiyin bağını sormayın, zaten standart olarak en fazla 80 yıl kadar yaşayabiliyoruz, onuda bari dolu dolu keyfini çıkartarak yaşayın derim ben .
gökten koyun inmiş ya neye inanmıyorsunuz...
Bunu neden görüntülü Nihat hatimoğluna sormuyorsun.
Bence uzaylıların hepsi zaten ehli sünnet… zina nedir, hırsızlık-arsızlık nedir, bilmezler. Beş vakte beş daha katıp, ufolarında namazlarını eda ediyorlar.. bence dünyayı ziyaret etme nedenleri de beyaz tv ve a haber yayınlarını takip edebilmek..

Bu durumda, onlara ayrıca bir şey inmesine gerek kalmamış olabilir..
şimdi ben bu ergen ateist kardeşimizi uzaylı denen olguyu kanıtlamaya çağırıyorum, sonrası kolay.

bu yeni aydınlanmış, yada buralara yeni düşmüş belli, senin gibileri çok gördük buralarda genç osman...
Uzaylı olduğunu iddia eden kişinin sorusu.
ona bakarsan çorumlular da yok ama maalesef gerçekte varlar.
Ben ilk ayette demedimki, islam literatüründe 18 bin alem diye geçer seç beyen al.
görsel
ben ateistlikte inat edeceğim diyenlerle zaman kaybetmem, yürü başka kapıya. kendin çalıp kendin oynuyorsun başlıkta. cevaptan eminsen sorma o zaman.
Bu kitap insanlara, cinlere, uzaylılara aklı başında olan herkes için geçerlidir.
kuran 7. yüzyıl araplarının bilmediği hiçbir şeyi söylemez.
kitabın ilk ayeti rabbil alemin zaten nasıl yok? alemler diye başlıyor.