1. 1.
    https://m.youtube.com/watch?t=196s&v=UK31tqL2Z-Y

izlerken buram buram iq nuzun düştüğünü hissettiginiz ailedir.

Küçük kızın abartılı mimikleri babanın ilginç hareketleri anneleri bunları bırakmış daha fazla dayanamamiş bence kadincağiz.

Birine işkence etmek için bu videoyu Aç işkence etmek istediğiniz kişi ayaginiza kapanmazsa namerdim.

Edit:ben bu aileyi çok önceden kesfetmistim hatta önceki kanallarının ismi farklıydı ama dün ekside görünce maalesef tekrar hatırladığım aile.
    2 ... patronum
  2. 2.
    tuhaf olmayan ailedir. neresi tuhaf adamlar hem eğleniyor hem para kazanıyor. keşke bende ilerde böyle bir baba olabilsem ne güzel yahu öldüğümde gözüm açık gitmez. ne güzel aile boyu eğleniyorlar. kompleksli çürümüş ekşici mutantların sallamaları sizi yönlendirmesin.
    1 -1 ... hande recel boyle mi yapilir
  3. 3.
    40 saniye izledim, iq seviyem eksilere indi.

izlemeyin.
    1 -1 ... rotblau
  4. 4.
    valla tuhaf muhaf ama iyi para kazandıkları belli.
    ... iplerini koparan kukla
  5. 5.
    çocukların psikolojileri bozulmuş. erkek çocuğun yüz ifadelerine bakın büyüyünce seri katil filan olur o çocuk.
    -1 ... stve
  6. 6.
    Tuhaflığına değil , aldığı izlenmelere bak. Günümüz toplumunun ne kadar mal olduğunu gösteren bir tablo daha
    ... terlik firlatan
  7. 7.
    tuhaf youtuber aile

Bu da kızın babasının çektiği bir başka video.
    Para kazanmak için tıklanma için çocuklarını nasıl somuruyolar ya.
    1 ... patronum
  8. 8.
    (bkz: daddyofive)

Bu yazdığım kanalı gogılda aratırsanız çocuklarına ne yaptıklarını ve çocuklarının vekaletini nasıl kaybettiklerini okuyabilirsiniz.

Bizimkiler onlara göre melek.
    ... o komsu cocugu benim
  9. 9.
    Salih reyisi silah zoruyla videolarda oynatan aile.
    1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  10. 10.
    Çomarlığın sosyal medya halidir. Yadırganmaması gerekir.
    ... yalanmakinesi