bugün

(bkz: gulunce gozlerinin ici guluyor)
ıhlamurlar altında'daki filiz karakteri en güzel canlandırdığı karakterdir. sonradan asi'de aynı şekilde özdeşleşmemiştir karakterle.
hanımefendi güzeller güzeli...
arapların da gözdesidir.
guzeller guzeli guzel.
abartıldığı kadar güzel olmayan...

duru bir yüzü var tamam ama memleketteki tek duru yüzlü bu mu ?
omurgası bozuk, dişleri çarpık, tahta gibi bir hatun olmasını bi yana koysak bile, aşırı derecede kaprisli olması itici olmasında yeterli bi sebep.
sıçsa yenir derler ya, o derece bir hatundur.
hoş bir oyuncu, güzellik algısının çok iyi olmadığını düşündüğüm arap dünyasını bile kendine çekmeyi başarabilmiştir, o derece hoş yani.
gönülçelen'deki bazı sahnelerinde tanga giydiği pek net anlaşılmaktadır. giysin tabi canım giymesin mi diyoruz, güzel popoya sahip bir kızcağız. çamaşır izi yakışmaz.
aslında oyunculuk eğitiminden ziyade sahne arkası eğitimi alan ancak kendi isteği ile değil de rejilerin isteği ile kendisini oyuncu olarak sahnede bulan, uğruna oynadığı tüm dizileri - ne kadar kötü ya da iyi olsalar da - izleyebileceğim, arzum onan, özgü namal grubuna aranılan üçüncünün bulunmasına neden olan şahane insan.
gönülçelendeki berbat oyunculuğuyla ve her zamanki manasız bakışlarıyla oyunculuk bu mu yani dedirten güzel görünümlü boş bakışlı mankenimsi.
güzeldir. tatlıdır. masum bakışlıdır.
televizyon dizilerinde oynayabilmek için, oyunculuk yapamamanın ön şart olduğunun isbâtı gibidir.
gönülçelen'in dün akşamki bölümünde cansel elçin tarafından vakumlamaya uğramış kişilik . **
güzel olduğu için televizyonda kendine bir yer bulmuş, tek meziyeti güzel olmak olan; ( ne yazık ki) oyuncudur.
oynadığı saçma sapan diziye, saçma sapan role ve 0 oyunculuk kabiliyetine rağmen benim gibi bir çok kişiyi ekranlara kilitleyen cennet kaçkını huri.
cennettekiler böyleyse sürekli sevap işleyip al canımı tanrım dediğim şahıs.
gönülçelen adlı dizide oynayan kızımız bu sanırım, yahu 'roman kızı'nı oynayabilecek en son kız budur sanırım, donuk bakışlar, ele kola hakim olamama, bir de çekici filan deniyor ya ölüyorum.
diğer oyuncu arkdaşlara göre çok daha doğal bir güzelliği ve hoşsohbeti olan karakterli güzel insan.
kendisine şarkılar yazılan güzel oyuncu. ajdar tuba adlı şarkımsısını tuba büyüküstün'e yazmış diyenler var.
Etkileyici bir yüze ve fiziğe sahip olan. Ancak gönülçelen dizisindeki vasat oyunculuğu ile bu konuda yeteneksiz olduğunu kanıtlayan güzel..
sön dönemlerde dizilerde boy gösteren güzel aktrist.
ayakları çirkin olduğu için "ayakları güzel olmayan kadın güzel değildir" geyiğine sebebiyet vermiş oyuncu.

ben mi karıştırıyorum başkasıyla? ayak capsi olan atsın bi, ehehe. hatırladığım kadarıyla kocaman ve çirkindi ayakları.
Yüz güzeli. Fiziği berbat.
güncel Önemli Başlıklar