bugün

45 yaşındadır.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
fenerbahçelidir.

görsel
görsel
görsel
eski hali.
çelik'in, klibinde ihmal edilen ve nihayetinde çelik ile yolları ayrılan kadın rolünde izlediğimiz tuğba altıntop, ne ironiktir ki rafet el romano ile evlenip yine benzer bir şekilde ayrılmıştır.
rafet el roman ın bir zamanlardaki karısı.
3-4 ayda bir piyasaya çıkıp rafet el roman'a önce saygı duyduğunu söyleyip,sonra saydıran eski mankendir.
Estetik olmuş, tüm estetik yaptıranlar gibi mecburenmiş et varmış, cam batmış.
inanamıyoruz, tanıyamıyoruz;
http://instagram.com/p/rR4oIOA0FY/
galatasaray ın ne zaman teklif götürceğini merakla beklediğim yıldız , hamit altıntop olmadı halil altıntop olmadı umudumuz burhan altıntop ya da süperstar tuba alntop.
ilginç bir şekilde hala taş olan insan.
çok gıcık bir şahsiyet.
30 haziranda yayınlanan makina programında programın sonuna kadar bana bakan kişi
dün gece makina'da bize muhteşem bir canlı performans izlettiren, dinlettiren, ülkemiz müzik piyasasını son zamanlarda yaşadığı kötü durumdan kurtaracak olan zat..
eğer bunların nesli bir an önce tükenmezse şarkıda dediği gibi "urfa bize ağlayacak!" !!!
zampara seyfettin isimli sinema kültünde yardımcı kadın oyuncu rolünde kendini ispatlamış magazin insanı.
urfa lı korkunç bir şarkıya sahip manken şarkıcı.
(bkz: burhan altıntop)
komedi bir klip'in ve şarkının söyleyen konumundaki kişisi. izleyin eğlenin cinsi. *
(bkz: vurun kahpeye)
hamit ve halil altıntop kardeşlerin ablaları ***
savas ay'la yaptigi röportajda homer simpson'inkinden daha kücük bir beyni oldugunu ispat eden kadin. bu insanlar nasil düsüp ölmüyor ona sasiyorum ben.

(bkz: homer simpson in beyni)

röportajin bir kismini, emre kongar cumhuriyet'teki kösesinde yazmis. o kisim da yetiyor zaten, tamamini okumaya gücüm yetmez.

http://www.kongar.org/medyanotu/336_Savas_Ay.php
rafet el roman dan daha güzel şarkı söyleyeceğini iddaa eden şahsiyet.
rafet el roman'ın çocuklarının annesi.
güncel Önemli Başlıklar