1. 1.
    erkekleri dövdüğünü iddia eden , sadist eğilimleri olduğundan şüphelendiğim manken .
    (bkz: ah bir de beni dövse)
    5 -1 ... kabolka
  2. 2.
    chp li manken,köşe yazarı.
    2 -1 ... electronica
  3. 3.
    dun aksam yolda gordugu bir kaza esnasında duran * ve hastaya yardım etmeye calısırken oldukca komik goruntuler veren sahıs.
    5 -1 ... city walk
  4. 4.
    (#254280)
    2 ... janjan
  5. 5.
    kendisini yakindan gorunceye kadar at suratli zannettigim, gordukten sonra ise fikrimi tas gibiymis mubarek olarak degiştiren manken, fotomodel kisi.
    4 ... vaylo
  6. 6.
    frikik uzmanı piyasa mankenlerinden biri.
    3 ... enterezan
  7. 7.
    (bkz: tuncay şanlı)
    6 -1 ... wolfshade
  8. 8.
    bu haftaki televizyon makinasında göğüs dekolteli elbisesinin hakkını vererek taşımış ve yine frikik vermiştir. bakarken kendi cinsimden utandığım manken kişi.
    5 ... doksanüç
  9. 9.
    "devlet gibi hatun" kavramını kendine yakıştıran, kötünün iyisi misali kültürsüzün kültürlüsü imajı vermeye çalışırken komik duruma düşen, "en çok çalışan manken benim, çalıştığı yerler de * * * ilkleri hep ben yaparım" diye gezinen, aerobik adı altında birtakım hareketler sergileyip, sonra da dvdye kaydedip bunu kadınların alacağına kendini inandıran iri kıyım manken.
    4 -1 ... mystery
  10. 10.
    mafya bağlantıları olduğundan insanı ürperten anormal vücut yapısıyla pek beğenmediğim garip bir manken kişi.

http://www.tugbaozay.tv/
    3 ... j butterfly