1. 1.
  Sosyal medya 'Hiç'likten gelen güç' kitabının yazarı Tuğçe Işınsu ile çalkalanıyor. Tuğçe Işınsu'nun çok satanlar listesine giren kitabını 'tılsımlı' olarak lanse etmesi ve satın alanların her dileğinin yerine geleceğini öne sürmesi "milleti mi yiyor?" sorularına neden oluyor. Yazar Işınsu ise, kitabını alıp da 3 yıldır işsiz olana iş teklifi yağdığını, şirketi zor durumda olan kişinin kitabı alınca düzlüğe çıktığını, 12 saat sürmesi beklenen bir ameliyata giren hastanın çocuğu kitabı alınca ameliyatın çok kısa sürede başarılı bir şekilde bittiğini iddia ediyor. Okuyucularından gelen mesajları ve sosyal medya paylaşımlarını 'mucize sürecek' gibi cümlelerle takipçileriyle paylaşan Işınsu'nun yaptığının duygu sömürüsü olduğu belirtiliyor. Bazı sosyal medya kullanıcıları ise Tuğçe Işınsu'nun yaptığını dolandırıcılık ve sahtekarlık olarak niteliyor. 

  Tuğçe Işınsu, çok satanlar listesine giren kitabı 'Hiç'likten gelen güç' kitabında 8 ayrı tılsım olduğunu iddia ediyor. Ve sosyal medya hesapları üzerinden takipçilerini ve okuyucularını sürekli paylaşımlarla buna inandırıyor. Okuyucularından gelen mesajları da sosyal medya hesabından paylaşıyor. 

  https://www.internethaber...lerisi-2082851.htm?page=9
  2 ... traveler of secret moments
 2. 2.
  bende evde 2 aydır yakmıyorum kombiyi, kediyi ikna ettim evin sıcak olduğunu hissediyor.
  ülkemin gerizekalılarının koşa koşa alacağı kitaptır.

  https://twitter.com/yasan...cmVjc18y&refsrc=email
  2 ... lustral seyahat
 3. 3.
  4 kişilik aileniz varsa 4 ayrı kitap almanız lazım.tılsımın etikisi 1 kişilik. (bkz: swh)keriz silkeleme kitabı.
  7 ... abi50kuruslukgofretlernekadar
 4. 4.
  türkiyede samimiyetsizliğin ve ahmaklığın geldiği son nokta. bir sürü budala ile dolu bir memleket burası.
  1 ... kakandoboy
 5. 5.
  Bunu yiyecek enayi çok. Ekmek kapısı geniş kadının.
  1 -2 ... gazeloglu
 6. 6.
  Takipçi kitlesinin zeka seviyesi zaten aşikar ama bari buna inanmasalardı. Matbaada şak şak basılan bir şeyin içinde tılsım ne arar? Bakın tılsımın gerçeklik payından bahsetmiyorum bile. Diyelim ki var; bunun özel olarak yapılıp adresinize yollanması gerekmez mi? Matbaada basılıp sonra kitapevlerine gönderilip, bir ton kişinin ellediği tılsım mı olur? Türkiyede zengin olmak o kadar kolay ki, salak çok çünkü.
  5 ... hep ve daima
 7. 7.
  Kohen daha akıllıca yapıyordu bu işi. Bu kadın çok göze batırarak yapıyor. Neyse bereket versin.

  Bir tür kazık aracı.
  ... kubrick degil kubrickstra