1. 1.
  berbat hizmetleriyle ttnet'in hayatta kazanamayacağı kapışma.
  1 -1 ... kbbs
 2. 2.
  ttnet in eze eze geçeceği uygulamadır. ttnet servis ve hizmet olarak superonline ın kat kat ötesindedir. fakat ttnet bu hizmeti her bölgede uygulayamadığı için insan daha iyi sanıyor. halbuki superonlin da hizmeti ttnet ten almak zorunda.
  1 -5 ... bado
 3. 3.
  ttnet denen bulaşıcı hastalıktan kurtulabilirsem diğer internet sağlayıcıları tanıyacagım. şimdi karşılaştırmam zor. ama lanet olsun türkiye de internet sağlayıcılarına.
  ... okheaven
 4. 4.
  superonline'ın da altyapısı maalesef ttnet'e aittir. daha sonra fiber optik zerzavatlar getirdiler falan kendilerine ait, turkcell ile ortak oldular falan ama önce normal olan fiyatlarını müşteriler arttıktan sonra hayvan gibi arttırdılar hem hizmet hem de fiyat olarak aldı başını gitti. ttnet her ne kadar ana avrat sövmemizin sebebi, bok gibi hizmet verse de son 2 yıldır ciddi anlamda bir düzelme var. net kesilmesi yaşamıyorum nerdeyse. bağlantı da 8 mb ama 1 mb kadar kullanıyorum.

  bence iki şey mukayese edilecekse bu ttnet vs uydu net olabilir.
  2 ... dark jedi in da house
 5. 5.
  superonline'ın, ttnet'in değil eline, bilimum yerlerine vereceği kapışmadır.
  2 ... buldum basak bulamadin safak
 6. 6.
  her ikisininde sadece site yada ana caddelere fiber yapması son derece manidardır, millet ayın etrafında birdir bir oynarken , biz istanbulun ortasında fiber gelse diye dualar ediyoruz.
  1 ... fismacunu
 7. 7.
  Bir superonline fiber kullanıcısı olarak .ttnet in ne kadar gereksiz oldugunu söylemem gerek,hem ttnetin yarı fiyatı nerdeyse hem tt netten 25 kat daha hızlı (50mbt) hemde hiÇ saÇma sapan kesilme olmuyor tavsiye edilir.ayrıca kurulum masrafı yok herşeyi onlar hallediyo istediğin saatte gelip istediğin günde 15 dk kurup anında internetin aÇılıyor
  1 ... burslu ogrenci
 8. 8.
  mustafa pektemek vs lionel messi benzeri bir karşılaştırma.
  1 ... iktidarsiz don juan
 9. 9.
  superonline fiber internet elektrik kesilmediği sürece kesilmez.
  ... cok cahilsin keske silik yesen
 10. 10.
  Ben 6 senedir ttnet kullanıyodum çok yavaştı ve sürekli kesiliyordu internet. sonra superonlineyi merak ettim superonlineyi kullanan arkadaslarıma sordum onlar çok güzel hiç durma dene bi superonlineyi pişman olmassın, beğenmessende tekrar ttnet yaparsın zaten dediler. bende internetimi superonline yaptım ve iyikide yapmışım 3 4 aydır kullanıyorum şahsen hiç bir sorunuyla karşılaşmadım superonline ttnetden 10 kat daha iyi bence.
  20 ... dark of the light