1. 1.
    ak parti'nin devletçi mantıkla dokunmadığı tek şirket ttnet olduğu için diğerleri ilgimi çekmiyor. 6 yıllık ttnet kullanıcısıyım, pişman olduğum tek bir an yok. ankara'daki servis kalitesi de normalin üstünde.
    ... kiraathane keki
  2. 2.
    Uydunet ttnetten daha iyi diğerlerini bilmiyorum.
    -1 ... zaruri
  3. 3.
    genel olarak; ttnet kötünün iyisidir, diğerleri çok daha kötüdür.

gerçi hizmet kalitesi bulunduğunuz yere göre de değişebiliyor bazen. 10 yılı geçti ttnet kullanıyorum bir ara taahhütüm bitince alternatifleri araştırıp sorduğum da diğerlerinin artı olarak sunduğu bir şey yoktu, çevremdekiler de memnun olmadığını söyleyince iptal ettirmedim. sonuçta türkiye'de altyapı kalitesi, bağlantı hızları ve fiyatlar bellidir 2018 yılının dünya standartlarında hiçbiri iyi değil.
    ... alku
  4. 4.
    turknet açık ara hepsinden öndedir. belki müşteri temsilcisi yok kimseyle irtibata geçemiyorsun ama zaten geçmen gereken bir konu da olmuyor. Hız olarak 35mbs en düşük hızdır, eğer altyapınız varsa 100 mbs de oluyor hem de aynı fiyata. kota denilen şey zaten yok o yüzden 360p hızında 4k videoları rahatlıkla izleyebiliyorsunuz ve hiçbir hız düşüşü olmuyor isterseniz sabahtan akşama kadar indirme yapın. kırk yılda bir internet giderse de kesilme durumlarında arıza bildirimi yapıyorsunuz ve 20 dk geçmeden tekrar bağlanabiliyorsunuz.

edit : taahhüt yok istediğiniz zaman çıkabiliyorsunuz ama zaten hiçbir zaman çıkmak istemiyorsunuz.
    1 ... tahahaha