1. 1.
  Ttnet'in internet sorunlarını çözmek adına geliştirdiği yardımcı program. Evet, indirdim yükledim. hani neymiş ne değişmiş diye. internet sorunu mu var hemen buluyor program, anında müdahele edip sorunu ortadan kaldırıyor. Müthiş bir şey. Şaka lan şaka. Dandik ttnet programı işte bir halta yaradığı yok. Kafasına göre hata buluyor ciddi hatalara bir şey yapamıyor. Önbellekmiş geçmişmiş siliyor, ya da bilgileri ttnet sunucularına gönderip bizi fişliyor mu anlamadım. Sorunu çöz deyince ön belleği silip bırakıyor. Sorun büyükse geçmişi de siliyor. Başka bir numarasını göremedim.

  Modem kurulumunda yardımcı olabilir belki. Denedik baktık görüşlerimizi yazdık. Şimdi kaldırma zamanı.
  6 ... tembel adam
 2. 2.
  ttnet abonelik iptali.

  en pratik çözüm olur galiba.
  4 ... hayis zayeb
 3. 3.
  google a girmemi engelleyen çözüm merkezi.
  1 ... nigne2008
 4. 4.
  modemi her reslediğimde anasayfa yerine açılan şeydir. sana sesleniyorum ttnet: hiç umrumda değil çözümleriniz, direk ctrl+1 (google) yapıyorum zaten.
  1 ... platinlinin altindaki cherokee
 5. 5.
  Yarım saat önce ekranıma gelen ttnet pratik çözüm sayfasından sonra birkaç site hariç diğer girdiğim hiçbir sitelere direk ulaşım sağlayamadım berbat sistem.

  Çözüm: Modemi açıp kapatın sorun gidiyor.
  ... kacikadamim
 6. 6.
  bir boka yaramayan sadece göz boyamak için yapılan sistem çalıştırıldığında, port taranıyor, ip adresi yenileniyor, port aktifleştirildi, ip adresinden ana makineye bağlanılıyor gibi vs cümleleriyle insanları kandırmaktadırlar.

  sonra googleye girmeye çalıştığınızda "aha daha hızlı giriyo ismail" diye kendinizi avutabilirsiniz, aslında değişen bir şey yoktur.
  ... kumandanin arkasindaki bant
 7. 7.
  Boşu boşuna sayfa yenileten boktan uygulama...
  ... hotdog