bugün

fiber diye başvuru alıp, sözleşme imzalandıktan sonra altyapınız müsait değil, standart bağlantı kullanacaksınız diyen şirketin internetidir.

devlet elinde en azından götü başı oynamıyordu.
kullandığım internet bağlantısıdır. vaad edileni alıyorsunuz o kadar.
heryerde yoktur.
reklamı berbat olan hizmet. umarım hizmeti de reklamı gibi olmaz.
normalinden ne hayır gördük fiberi iyi olsun.
sanıldığı gibi fiber hızında olmayan internettir. hayattan bezdirmiştir. iyi ki superonline'a geçmişim dedirten internettir...
(bkz: ttnet über internet)
karda kışta çalışmayan internettir. süperonline olanlar bu kesintilerden hiç etkilenmemiştir. ilk fırsatta değiştirilmelidir.
hiç de fiber gibi durmayan internet. hız her zamanki gibi yerlerde... çare yine superonline anlaşılan...
superonline fiberin yanında adından bile söz edilmemesi gereken "internet". kopmalar mı dersin, hız düşmeleri mi dersin... ne ararsan mevcut...
olmayan internet. arkadaşlar şu anda fibernet sadece superonline ın bazı kesimlerinde var. öncelikle size fiber olarak yutturulmaya çalışılan internet hizmeti bildiğiniz internet ile aynı. fiber kablo döşenmeden fiber hizmeti mi olur. bu uyanıklar aynı bağlantı kablolarını kullanıp sadece bina girişlerine fiber koyarak milleti kafalamaya çalışıyorlar. bu şekilde değil 100 20 yi bile yakalayamazsınız çünkü ülkemizdeki normal kablo hizmetinde hız 14 ü geçmez.
20yi 50yi siktir edin dediğim fiber internet.

aga soru yanlış bir kere? doğrusu şöyle olmalıydı..

--spoiler--
ttnet kullananlar memnu.. aahh ağğhh vurmağın lağğnn..
--spoiler--
20mb olana gecmeyi dusundugum tarife.
kullananlar memnun mu acaba merak ediyorum.
ibne fener diye okuduğum başlık.
yaran yanlış okumalara aday.
fiyatlandırması ttnet tarafından duyurulmuştur.
paylaşayım da millet bilgilensin...
görsel
sadece ismi fiber olan ama bakır kablolar üzerinden hizmet veren sistem.

bakır kablolara daha fazla voltaj verince fiber zannediyor herhalde ttnet yöneticileri.

fiber internet dediğimiz olay ışık ile veri aktarımı yapmaktır. (bkz: turkcell superonline)

edit : ttnet yöneticileri uludağ sözlük'e gelmişler anlaşılan. (bkz: vdsl2+ ın aslında fiber olmaması)
ttnet in 149 liraya sınırsız verdiği hizmet. ne yazık ki adil kullanım hakkı saçmalığı bunda da geçerli. 100gb adil kullanım hakkınız var. aşınca ne oluyor bilmiyorum bilmekte istemiyorum.